برنامه عمو های فیتیله ای در روزهای آتی
دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
161 بازدید

در مجموعه فرهنگی و ورزشی شهدای صنایع الکترونیک (صاایران) ٧ بهمن‌ماه به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور عموهای فیتیله‌ای برگزار می‌شود.

 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ،محمد شاهدی گفت : عموهای فیتیله‌ای بیش از ٢٣ سال است که همراه با هم به اجرای برنامه‌های شاد و آموزنده برای کودکان و نوجوانان می‌پردازند. این گروه از سه قومیت ایرانی تشکیل شده که علی فروتن لُر زبان، محمد مسلمی آذری و حمید گلی از خطه شمال ایران است و اجرای این‌ها در کنار یکدیگر جذابیتی خاص به برنامه‌های فیتیله‌ای داده است.

تهیه‌کننده جشن فیتیله‌ای با اعلام اینکه برنامه نامبرده در ساعت ٣٠: ١٧ چهارشنبه هفتم بهمن برگزار می‌شود، ابراز کرد: این جشن بزرگ برای دومین بار در یک سال گذشته برگزار می‌شود که تا به امروز فقط سالی یکبار برگزار می‌شد؛ اما به خاطر استقبال زیاد مردم شیراز جشن بزرگ فیتیله‌ای در یک سال برای دومین بار برگزار می شود.

شاهدی از پیوستن عموهای فیتیله‌ای به جمع خادمان افتخاری آستان مقدس احمدبن موسی، شاهچراغ (ع) خبر داد و گفت: به پیشنهاد معاونت فرهنگی آستان شاهچراغ (ع) موضوع قرار گرفتن اعضای این گروه در جمع خادمان افتخاری مطرح شده است.

او از فعالیت‌های فرهنگی عموهای فیتیله‌ای نام برد و گفت: در هفتم بهمن‌ماه جاری به پیشنهاد دکتر سید امین جعفری، مدیر کتابخانه‌های عمومی فارس، برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخانه با حضور عموهای فیتیله‌ای در کتابخانه‌های شیراز بازدیدی انجام خواهد گرفت.

تهیه‌کنندگان جشن بزرگ فیتیله‌ای در شیراز، محمد شاهدی و نجمه قربانی، مجری برنامه‌های صحنه‌ای کودک هستند که تاکنون ٨ بار جشن عموهای فیتیله‌ای را برگزار کرده‌اند.

محمد شاهدی یکی از مجریان صحنه شیراز و جنوب کشور است که ١٤ سال در زمینه تهیه‌کنندگی برنامه‌های فرهنگی و هنری حضور فعالیت دارد.

جشن بزرگ فیتیله‌ای چهارشنبه ٧ بهمن از ساعت ١٧ و سی‌دقیقه در مجموعه فرهنگی و ورزشی شهدای صنایع الکترونیک (صاایران) برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت بلیت این برنامه به مراکز فروش آن در آموزشگاه‌های موسیقی آبنوس، سارنگ، باران، باریتون، کتاب اسفند، بانک کتاب، فروشگاه الماس شهر و مجموعه ورزشی صاایران مراجعه کنند.

همچنین برای هماهنگی حضور گروهی دانش‌آموزان و کودکان و نوجوانان با روابط عمومی این جشن به شماره ٧١٣٢٦٢٢٧٦١ تماس حاصل گردد.

این تهیه‌کننده، یادآور شد: شرکت فرهنگی هنری ندای دل با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس این جشن کودک و خانواده را برگزار می‌کند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر