برگزاری جشن بزرگ انقلاب در دانشگاه علوم پزشکی البرز
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸
0 نظر
67 بازدید

به همت روابط عمومی دانشگاه مراسم گرامیداشت چهل و یکمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور گسترده و انقلابی مسئولین ، اساتید و کارکنان در دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ دکتر حسین کریم رییس دانشگاه  بیان کرد : انقلاب اسلامی با شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی به پیروزی رسید و طی این چهل و یک سال جهت تحقق این شعار خون شهدای بسیاری ریخته شده و اکنون همه ما وظیفه داریم در جهت تحقق این شعار تلاش کنیم .

دکتر حسین کریم عنوان کرد جای بسی خوشحالی است که ایام بزرگداشت دهه فجر فرارسید چرا که امسال ما حوادث بسیار غم انگیزی را پشت سر گذاشتیم که فقط آمدن دهه فجر می توانست دل های غم دار مردم را شاد کند . یاد و نام شهدا را گرامی می داریم و این ایام فرخنده را به همه تبریک عرض می کنیم.

وی خاطر نشان کرد ایام الله دهه فجر خصوصیاتی دارد که در طول سال بی نظیر است . یکی از خصوصیات ویژه آن این است که همه ما را به یاد شهدا می اندازد .ما گاهی اوقات شهدا را فراموش می کنیم این ایام فرصت مناسبی است برای یادآوری ما که در طول این سال ها برای حفظ این خاک چه خون های پاکی ریخته شده است.

وی بیان داشت در ایام اوایل انقلاب مردم همبستگی و انسجام و مهربانی و هم دلی زیادی با هم داشتند و ما هم اکنون به این روحیه مثبت نیاز داریم . این ایام روح تازه ای را در جامعه می دمد و نقطه شروعی دوباره می باشد. همه ما باید برای فرداهایی بهتر نهایت تلاش و عزم و اراده خویش را در هر سمت و جایگاهی که هستیم به کار بگیریم .

  در پایان دکتر کریم اظهار داشت وقتی انقلاب به پیروزی رسید ما فکر کردیم جنگ تمام شده است و خیالمان راحت شد اما چهل و یک سال است که برای تحقق چهار کلمه شعار استقلال آزادی ، جمهوری اسلامی خون های بسیاری ریخته شده  و بسیاری از سرداران بزرگمان را از دست دادیم و هنوز هم برای پاسداری از این شعار داریم میجنگیم .

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه، حجت الاسلام عابدی : چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت و یاد و نام تمام شهدای این انقلاب مقدس مخصوصا سید الشهدای مدافعان حرم مقاومت حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت.

وی  خاطر نشان کرد انقلاب اسلامی ما تاثیرات استراتژیک بسیاری در دنیا داشته است. اگر بدانیم صاحب انقلابی هستیم که تفکر ابر قدرت های دنیا را کنار زد و قطعا بستر های آینده دنیا برای کسانی است که مخالف جریان حاکم حرکت کردند . در شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی همه ایدئولوژی ها وجود دارد و بر همین اساس انقلاب اسلامی ما بالنده است و هنوز بعد از چهل سال این جوشش زنده است .

در این مراسم از بازنشستگان ، برگزیدگان عفاف و حجاب ، فعالان نماز و برگزیدگان تکریم ارباب رجوع و برندگان مسابقات فرهنگی و ورزشی نیز تقدیر شد.

ترامپ
مدیرگروه
دانشگاه علوم پزشکی البرز
دانشگاه علوم پزشکی
شهرداری منطقه 4 کرج
بهینه سازی
شبکه خبری صدای رسانه
سلامتی
صدای رسانه
توسعه شهر
فرهنگ سازی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر