برگزاری دوره ارزیابی ریسک برای بازرسان کار البرز
یکشنبه ۰۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
535 بازدید


بازرسان کاراستان البرز در دوره های  آموزشی شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک که توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شده بود،شرکت به عمل آوردند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ مهندس اسماعیل خلیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، از برگزاری دوره آموزشی شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک ویژه بازرسان کار استان البرز با حضور بازرسان کار استان و اساتید دانشگاه در این رشته در سالن کنفرانس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد.
وی اظهار داشت: این کارگاه آموزشی در راستای ارتقای سطح دانش فنی، آگاهی‌های تخصصی، عمومی و مهارت بازرسان کار و همچنین به‌منظور توانمندسازی آنان برگزار شد.
وی در خصوص برگزاری این آموزشها تصریح کرد : این آموزشها در راستای بخشنامه معاونت روابط کار وزارت متبوع مبنی بر اجرای مدل خود بازرسی درون کارگاهی با هدف افزایش مشارکت پذیری کارفرمایان برگزار گردید تا نسبت به شناسایی و ارزیابی خطرات و کنترل آن‌ها در محیط کار اقدام گردد.
مهندس خلیلی بابیان اینکه، این دوره‌ها نقش مؤثری در پیشبرد اهداف آئین‌نامه مذکور و ارتقاء کیفیت در عملکرد مسئولین ایمنی کارگاه‌ها دارد، افزود: شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک‌های ایمنی، بهداشتی و به‌منظور تحت کنترل قرار دادن آن‌ها ازجمله اهداف اصلی این دوره‌ها می‌باشد.
لازم به ذکر است، این دوره به مدت چهار روز و به میزان 30 ساعت آموزشی بوده و آزمونی جهت ارائه گواهینامه به بازرسان کار برگزار گردید.
دوره آموزشی شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک ویژه بازرسان کار استان البرز با حضور بازرسان کار استان و تدریس اساتید دانشگاه در این رشته در سالن کنفرانس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر