برگزاری دوره تربیت مشاوران کسب وکار در البرز
سه شنبه ۲۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
538 بازدید

 مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از برگزاری دوره آموزشی تربیت مشاوران کسب وکار در این استان خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛زهره حجازی در این خصوص ابراز کرد: دفتر توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز با همکاری مرکز مشاوره کارآفرینی پردا گستر دوره آموزشی "تربیت مشاوران کسب و کار" را برای علاقمندان در مدرسه عالی مدیریت کرج برگزار می نماید.
حجازی تصریح کرد: این دوره از 24 دی ماه سالجاری لغایت 11 اردیبهشت ماه سال 1395 در مدرسه عالی مدیریت  کرج برگزار می گردد و شرکت برای عموم در این رشته ها آزاد می باشد.
وی با اعلام عناوین سرفصلهای آموزشی این دوره گفت : سرفصلهای آموزشی دوره تربیت مشاوران کسب و کار شامل مبانی مشاوره کسب و کار، مهارت های رهبری تیم های اجرایی، تحلیل و عارضه یابی کسب و کار ، گزارش نویسی و اختتامیه پروژه می باشد که در این مرکز آموزشی تدریس می گردد.
مدیر اشتغال وکارآفرینی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز تصریح کرد : کلیه علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر ، با شماره تلفن32222267 ساختمان مدرسه عالی مدیریت کرج تماس حاصل نموده و از شرایط برگزاری این دوره اطلاع کسب نمایند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر