برگزاری کلاس های رازهای خوب صحبت کردن درکرج
چهارشنبه ۲۳ دى ۱۳۹۴
0 نظر
612 بازدید


 مدیر اجتماعی شهرداری کرج ازآموزش «رازهای خوب صحبت کردن» در غالب کلاس های آموزشی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری این کلانشهر خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،محسن برجی مدیر اجتماعی شهرداری کرج ابراز کرد: موضوع گفتگو در محیط خانواده و اجتماع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و می تواند افراد را برای ورود به عرصه های متفاوت مهیا کند.
برجی افزود : خداوند در قرآن بر تکلم شایسته با مردم تاکید کرده و فرموده است "با مردم به زبان خوش سخن گویید."
وی اضافه کرد: از طریق گفتگو است که انسان ها با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و مهارت های گفتاری می تواند موجب تغییر شرایط برای افراد مختلف شود.
این مسئول ادامه داد:در همین راستا، مدیریت شهری کرج از طریق معاونت فرهنگی ورزشی و با همکاری موسسه فرهنگی هنری فرهنگ شهر سایه، اقدام به برپایی کارگاه آموزشی «رازهای خوب صحبت کردن» کرده است.
برجی تصریح کرد: در این کارگاه، موضوعات مختلفی از جمله مدیریت استرس و مقابله با کم رویی، افزایش قدرت بیان و نفوذ کلام آموزش داده خواهد شد. همچنین هنر گفتگو، گفتگوی موثر در خانواده و محیط کار، هنر مناظره و شناخت مخاطب در کنار روش های افزایش اعتماد به نفس به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.
این مسئول افزود: کارگاه ها به صورت رایگان برگزار می شوند و شهروندان می توانند برای ثبت نام در دوره ها با شماره تلفن 32249820 تماس بگیرند یا عدد 7 را به سامانه 10000717 ارسال کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر