بهترین مربی رونالدو از زبان خودش
شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
563 بازدید

کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید، در طول 13 سال زندگی حرفه ای خود، زیر نظر مربیان بزرگی چون فرگوسن، مورینیو و آنچلوتی کار کرده است.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه و به نقل از ورزش سه ؛ رونالدو سال 2003 با رقم 12.2 میلیون پوند از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد پیوست و زیر نظر فرگوسن، سه قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در چمپیونزلیگ را تجربه کرد. او سپس به رئال پیوست و در 7 سال اخیر، مربیانی چون مورینیو، آنچلوتی و بنیتس داشته است. 

دارنده سه توپ طلا که در مصاحبه با جاناتان راس از شبکه ITV شرکت کرده بود، در مورد بهترین مربی ای که تاکنون داشته گفت:" الکس فرگوسن بهترین مربی دوران فوتبال من است و از او بخاطر همه زحماتی که برایم کشید ممنونم. 
به یاد دارم بازی مهمی در لیگ قهرمانان پیش رو داشتیم اما نیاز بود که به دیدن پدرم بروم. به فرگوسن گفتم که باید به پرتغال برگردم تا پدرم را ببینم. او به من گفت:" گوش کن؛ زندگی شخصی تو، پدر و مادرت، مقدم تر از هر چیز دیگری در دنیا برایت هستند. اگر می خواهی سه روز، 4 روز، 5 روز یا بیشتر هم بروی مهم نیست."  
آن لحظه، مهمترین لحظه در زندگی من بود و آن را همیشه بخاطر دارم. فرگوسن همیشه در کنار من بود چه در داخل و چه در خارج از زمین فوتبال. به همین دلیل است که برای او بسیار احترام قایلم و او را بهترین مربی ای که تاکنون داشته ام می دانم."

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر