بهره گیری از دستاوردهای دانشگاهی در عرصه علمی البرز
یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
484 بازدید


کاویانی با تجلیل از جهادگران عرصه علمی و تحقیقاتی کشور از بلوغ فکری و حرفه ای شهری کرج بر اساس بهره گیری از دستاوردهای دانشگاهی خبر داد.
 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ مجید کاویانی رئیس مرکز پژوهش های شورای شهر کرج هفته پژوهش و نوآوری را فرصتی برای تجلیل از جهادگران عرصه علمی و تحقیقاتی کشور دانست و گفت: امروز مدیریت شهری کرج به بلوغ فکری و حرفه ای لازم بر اساس بهره گیری از دست آوردهای دانشگاهی در اداره امور شهر رسیده است.
مجید کاویانی در این خصوص ابراز داشت: مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج بر اساس وظیفه ذاتی خود با هدف تسهیل گری در کنار همکاران پژوهشی شهرداری کرج در نمایشگاهی که تحت همین عنوان برگزار می گردد حاضر شد.
 
وی افزود: امروز مدیریت شهری کرج به بلوغ فکری و حرفه ای لازم بر اساس بهره گیری از دست آوردهای دانشگاهی در اداره امور شهر رسیده و باور همه نمایندگان  و مردم است که پژوهش کلید دانایی و موفقیت می باشد.
 
کاویانی از تمام شهروندان، دانشگاهیان و اساتید و مدیران و کارشناسان شهرداری کرج دعوت کرد تا از فعالیت های پژوهشی استان البرز و کلانشهر کرج بازدید به عمل آورند.
 
لازم به ذکر است نمایشگاه هفته پژوهش و نوآوری 14 لغایت 18 آذر ماه جاری از ساعت 9 صبح تا 17 عصر در محل نمایشگاه های پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران واقع در ابتدای بلوار امام زاده حسن کرج برگزار می شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر