بیش از ۳۱ هزار دانشجو در مراکز جامع علمی کاربردی البرز مشغول تحصیل هستند
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
0 نظر
126 بازدید

رئیس سابق دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز گفت: بیش از ۳۱ هزار دانشجو در مراکز جامع علمی کاربردی البرز مشغول تحصیل هستند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه و به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز؛ سید صاحب سادات حسینی در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز که پیش از ظهر سه شنبه در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، با بیان اینکه از زمان ورود به استان البرز تمام توان خود را برای هر چه بهتر طی شدن اقدامات را به کار گرفتم، اظهار کرد: خوشبختانه تعامل بین دستگاهی خوبی را در این منطقه شاهد بودم.

وی با بیان اینکه تمام استانداران، نمایندگان و مدیران کل دستگاه های اجرایی مختلف زحمات فراوانی را برای رفع موانع متقبل شدند، افزود: امید است بستر فعالیت این دانشگاه بیش از پیش فراهم شود از طرفی باید به این نکته اشاره کرد که تعداد دانشجویان مراکز علمی کاربردی استان البرز از ۱۳ هزار نفر به ۳۱ هزار ۵۰۰ نفر افزایش یافته است.

رئیس سابق دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز تصریح کرد: ۶۱ درصد دانشجویان این مراکز در استان در مقطع کاردانی و ۳۹ درصد دانشجویان در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.

وی به فعال بودن۲۲۴ کد رشته محل در مراکز جامع علمی کاربردی استان البرز اشاره کرد و گفت: ۴۵ درصد شاغلین استان البرز در حوزه صنعت مشغول به فعالیت هستند.

سادات حسینی گفت: تاکنون برای ۶۳ درصد از دانشجویان گواهی فارغ التحصیلی صادرشده است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر