بیش از 38میلیارد ریال درآمد درمنطقه11کرج جذب شد
پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶
0 نظر
80 بازدید

مدیرمنطقه 11 شهرداری کرج از جذب 38 میلیارد ریال درآمد در این منطقه طی 4 ماه اول سال جاری خبر داد.

به گزار شبکه خبری صدای رسانه ؛ حسین شریف کاظمی مدیر منطقه 11 شهرداری کرج عنوان کرد: در راستای تحقق اهداف مدیریت شهری و توسعه خدمت رسانی به شهروندان با تلاش و پیگیری اداره درآمد منطقه، در صد قابل توجهی از بودجه جذب و هزینه های جاری و عمرانی تامین شد.

وی از وصول درآمد در چهار ماه اول سال جاری خبر داد و گفت: در حوزه شهرسازی اعم از صدور پروانه، عوارض بر مازاد تراکم و کمیسیون ماده صد، 20 میلیارد و 239 میلیون و 451 هزار و 251 ريال جذب شهرداری شد.

شریف کاظمی در ادامه گفت: در حوزه نوسازی با توزیع فیش های عوارض ودر پی آن مشارکت شهروندان مبلغ سه میلیارد و 701 میلیون و 603 هزار و 434 ریال وصول شد.

این مسئول از شهروندان ساکن در منطقه 11 شهرداری کرج خواستار شد تا نسبت به پرداخت به موقع عوارض خود اقدام کنند تا با انجام این مهم در توسعه شهری و خدمات رسانی مطلوبتر در منطقه، همراهی و همکاری داشته باشند.

مدیر منطقه 11 شهرداری کرج، پرداخت عوارض به شهرداری‌ها را ازجمله تعهدهای قانونی و اجتماعی این واحدها دانست که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و از صاحبان صنوف انتظار می‌رود با پرداخت به‌ موقع عوارض همچنین جلوگیری از مزاحمت برای شهروندان درمعابر نقش مؤثری را در خدمات‌رسانی بهتر به شهر و شهروندان ایفا کنند.

شریف کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: امید می‌رود با توجه به تلاش‌های انجام‌شده توسط کلیه واحدها خصوصاً واحد اصناف منطقه در زمینهٔ دریافت عوارض صنوف، گام‌های مؤثری را در راستای ایجاد و تثبیت درآمدهای پایدار در منطقه و تحقق بودجه، اقدامات عمرانی و خدمات شهری داشته باشیم و موجبات توسعه و آبادانی شهر و در نتیجه رضایت شهروندان را فراهم آوریم.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر