تأیید نهایی صلاحیت داوطلبان مجلس در26دی
چهارشنبه ۱۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
427 بازدید

رئیس ستاد انتخابات استان البرز از اعلام اسامی نهایی تائید صلاحیت شدگان داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز 26 دی ماه جاری خبر داد. 

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ، دکتر حجت اله ملاصالحی رئیس ستاد انتخابات استان البرز  با اعلام اینکه از مجموع ۲۸۱ نفر داوطلبی که در حوزه انتخابیه استان البرز برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند، تعداد 211 نفر در حوزه انتخابیه کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا و 49 نفر نیز در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان صلاحیت شان تائید شده است.
دکتر ملاصالحی افزود: از این آمار 4 نفر انصراف دادند و 17 نفر نیز صلاحیت شان بر اساس استعلام از مراجع چهارگانه یا به جهت نقص مدارک رد شد.
وی تاکید کرد: بر اساس قانون، رد صلاحیت شدگان از فردا به مدت 4 روز وقت دارند تا اعتراض خود را به هیئت نظارت استان اعلام نمایند.
رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: نتیجه رسیدگی به رد صلاحیت شده ها و بررسی نهائی آن توسط هیئت نظارت استان، پس از کسب نظر هیئت مرکزی نظارت، ظرف بازه زمانی 20 تا 26 دی ماه مورد بررسی و از سوی هیئت نظارت استان به فرمانداری های مرکزی در حوزه های انتخابیه اعلام خواهد شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر