تاثیر شگفت انگیز پای مرغ در جوانی پوست
یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
425 بازدید

محققان می گویند پای مرغ را در سبد غذائی خود جای دهید زیرا تاثیر به سزائی در  از بین بردن چین و چروک صورت ،دور چشم  ،پیشانی و جوانی پوست دارد .

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛از بین بردن چین و چروک صورت و... برای جوانتر  و زیباتر ماندن پوست بسیار اهمیت دارد که در ادامه به آن می پردازیم .

برای از بین بردن چروک صورت این ماده غذایی را از یاد نبرید

کلاژن ماده ای است که به عنوان یک چسب در بدن عمل می کند و با این توانایی پوست را از چروکیدگی و استخوان ها را از محافظت می کند

مزایای مصرف مواد حاوی کلاژن تنها برای استخوان ها و قلب نیست بلکه برای پوست به خصوص زیبایی و جوانی پوست بسیار اهمیت دارد و در واقع ماده ای برای افزایش استحکام پوست در برابر چروک شدن است.

سالم تر و جوان تر با پوست صاف تر رابطه ای نزدیک دارد و برای داشتن پوستی صاف و سالم بایستی بدن شما از لحاظ موادی همچون کلسیم و پروتئین باید غنی باشد تا قابلیت انعطاف بیشتری داشته باشد و در نتیجه با گذر زمان و افزایش سن پیری به سراغ پوست شما نیاید.

تاثیر شگفت انگیز پای مرغ در ازبین بردن چروک صورت

کلاژن ماده ی دیگری است که برای جوانی پوست اهمیت دارد و در واقع هزینه های بالایی که برای از بین بردن چروک پوست افراد مربوط به تزریق در رابطه بااین ماده است.

کلاژن - پروتدین و کلسیمی که بدن شما برای جوانی و زیبایی نیاز دارد در پای مرغ وجود دارد .
پای مرغ منبع غنی از کلسیم و پروتئین و مهم تر از همه کلاژن است که در واقع با مصرف آن به نوعی بدن خود را از لحاظ استحکام و زیبایی بیمه می کند و این راز علاقه ی چینی ها به مصرف پای مرغ است.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر