تاسیس 5 وزارتخانه جدید درآینده نزدیک
دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶
0 نظر
31 بازدید

عضو‌ کمیسیون برنامه، بودجه‌ و محاسبات مجلس شورای اسلامی جزئیات تفکیک سه وزارتخانه و ایجاد وزارتخانه‌های جدید مورد موافقت این کمیسیون را تشریح کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ حاجی حسینعلی‌حاجی‌دلیگانی عضو‌ کمیسیون برنامه، بودجه‌ و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره جلسه عصر روز گذشته کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات بیان‌کرد: موضوع اصلی بررسی ایجاد تعدادی وزارتخانه جدید بود که در این باره بحث و تبادل نظر شد و البته عده‌ای از همکاران مخالفت کردند، اما این موضوع در کمیسیون ما به عنوان کمیسیون فنی رای آورد.

وی ادامه داد: در تقسیم بندی جدید بناست وزارتخانه ورزش و جوانان به وزارت ورزش همچنین بخش جوانان هم به سازمان ملی جوانان زیر نظر دفتر ریاست جمهوری تقسیم بندی شود، وزارتخانه راه و شهرسازی هم به دو وزارتخانه راه و ترابری و وزارتخانه مسکن و شهرسازی تقسیم شود.

نماینده شاهین شهر درمجلس تاکید‌کرد: وزارتخانه صنعت، معدن وتجارت نیز به دو وزارتخانه صنعت و معدن و نیز وزارتخانه بازرگانی تقسیم شود و همچنین آن بخش از کار‌های تجاری که قبلا به جهاد کشاورزی واگذار شده بودنیزمجدداً به وزارت بازرگانی سپرده می‌شود.

عضو‌کمیسیون برنامه، بودجه‌ و محاسبات مجلس عنوان کرد: در این جلسه نمایندگان وزارتخانه‌هایی که بناست در آن‌ها تقسیم بندی صورت بگیرد، به‌علاوه نماینده دولت در امور استخدامی کشورحضورداشتند.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان‌کرد: ادامه این بحث در کمیسیون اصلی یعنی کمیسیون اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: بحثی هم در خصوص طرح پیشنهادی از سوی یکی از همکاران درمورد مالیات برارزش افزوده بود در کمیسیون مطرح و بررسی شد.

اخبارسیاسی بدون سانسور در صدای رسانه
ایران کوچک
جامعه وسیاست
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه
حمیدرضا رضایی صاحب امتیاز و مدیر مسوول شبکه خبری ص
نسل جدید رسانه جوانان ایرانی
بازدیدازشبکه خبری صدای رسانه
تنها صدای حرفه ای می ماند
صدای رسانه ملی
صدای بهترینها
صدای رسانه
شبکه خبری صدای رسانه
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر