تاکید استاندار البرز براستاندارد سازی کارگاه ها
یکشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۴
0 نظر
417 بازدید


استاندار البرز در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بر تولید کالای استاندارد در کارگاه های تولیدی واجد شرایط استاندارد تاکید کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سیدحمیدطهائی روز شنبه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن شهدای البرز استانداری برگزار شد بیان کرد: همانگونه که بر لزوم تولید کالاها با مهر استاندارد تأکید می شود، کارگاه های تولیدی نیز باید به سمت استاندارد سازی پیش رود، چرا که کالاهای استاندارد از کارگاه های استاندارد بیرون می آید.
استاندار البرز گفت: در بخش خصوصی نیز برای واحدهای صنفی باید حق و حقوق قائل شد و تحت عنوان انجمن ها و یا تشکل های کارگری مطالبات این بخش را پیگیری کرد.
وی با تأکید بر لزوم تأمل همه جانبه نسبت به نیازهای مختلف استان در تهیه این چشم انداز، تصریح کرد: کارگروه های تخصصی عهده دار پایش و رصد مولفه های توسعه محور هستند.
استاندار البرز در ادامه با اشاره بر ضرورت حرکت فعالان عرصه اقتصادی در شاهراه توسعه محور، تحقق این امر را نیازمند تدوین نقشه راه و چارچوبی مشخص دانست و افزود: در تمامی بخش های اقتصادی، صنعتی و.. باید خط و مشی ها مشخص شود و در خلال آن نیز بسته های تشویقی و ترغیبی برای فعالان این در نظر بگیریم تا واحدهای تولیدی نیز راغب به فعالیت بیشتر باشند.
در این نشست که معاون استاندار و جمعی از مسئولان نیز حضور داشتند، مدیران اقتصادی و فعالان صنعتی به بیان دیدگاه ها و دغدغه های خود پرداختند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر