تاکید استاندار البرز بر مشارکت در انتخابات
دوشنبه ۱۴ دى ۱۳۹۴
0 نظر
505 بازدید


استاندار البرز در جلسه هم اندیشی با شهرداران و اعضای شورای اسلامی بر مشارکت حداکثری نیروهای دولت در انتخابات تاکید ورزید.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ،به نقل از روابط عمومی استانداری البرز سید حمید طهائی در نشست هم اندیشی با شهرداران و اعضای شورای اسلامی» پیرامون 'انتخابات' و نقش شهرداران در این زمینه ماده 11 قانون انتخابات کشور را اتمام حجت برای مشارکت حداکثری نیروهای دولت در امر برگزاری انتخابات برشمرد. 
وی افزود: براساس این قانون تمام وزارتخانه ها، سازمانها، نهادهای قانونی، موسسات وابسته به دولت و شهرداری ها موظف اند حسب درخواست وزارت کشور، استانداران و فرمانداران موظف اند کارکنان و سایر امکانات خود را تا خاتمه انتخابات بسیج عمومی کنند. 
استاندار البرز به موضوع مهم تبلیغات شهری در ایام انتخابات پرداخت و به شهرداران تذکر داد که طبق چارچوب های تعیین شده شرایط تبلیغات محیطی کاندیداها را فراهم کنند. 
طهائی افزود : علاوه بر مردم، چشمان نافذ بازرسان رصد و پایش فعالیت های مسئولان را عهده دار است. 
وی تاکید کرد: فعالیت شهرداران و مسئولان بررسی می شود، بنابراین در این ایام سعی کنید از شائبه ها ی حمایت از کاندیداها بدور باشید. 
استاندار البرز تصریح کرد: پرسنل در خارج از ساعت اداری می توانند با دریافت مرخصی فعالیت های انتخاباتی داشته باشند، اما به این شرط که هیچ یک از امکانات دولتی را بری کار انتخاباتی هزینه نکنند. 
وی در پایان تاکید کرد: استفاده از اموال دولتی برای تبلیغ کاندیداها ممنوع است و اگر خلاف قانون عمل شود برخورد خواهد شد. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر