تاکید بر اهمیت انتخابات در نماز جمعه کرج
شنبه ۱۲ دى ۱۳۹۴
0 نظر
439 بازدید


نماینده ولی فقیه دراستان البرز وامام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه این هفته دو ملاک اصلی منتخب انتخابات پیش رو  را سلامت نفس و تقوا معرفی کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج بیان کرد: منتخب با توجه به دو انتخابات مهمی که پیش رو است، باید سلامت نفس داشته و اهل تقوی باشد.
وی افزود:با رو دربایستی نباید رای داد و مسائل قومی و فامیلی را باید کنار گذاشت.
نماینده ولی فقیه دراستان البرز تاکید کرد: داوطلب حضور در انتخابات باید مردانه عمل کند و مسئولیت را طعمه ای برای خودش قرار ندهد، اگر رصد کنیم متوجه می شویم که برخی میلیاردی خرج می کنند.
وی ادامه داد: باید عملکرد داوطلب و مواضعش را دید که آیا انقلابی عمل کرده و در مواقع لازم از نظام دفاع کرده است یانه؟
حسینی همدانی تاکید کرد: روحیه انقلابی ، جهادی ، سلامت نفس ،اهل تقوی و آشنایی با مسائل روز کشور و نیازهای مردم از جمله معیارها برای انتخاب در انتخابات به شمارمی رود.
وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سالروز میلاد رسول اکرم (ص) اضافه کرد: دنیای اسلام باید همت کند تا تمدن اسلامی را محقق کند و اکنون دشمنان به این نکته رسیده اند که این مسیر درحال طی شدن است و تلاش برای انحراف در این مسیر را دارند.
حسینی همدانی ادامه داد: از مهمترین اقدامات دراین زمینه از بین بردن وحدت با اختلاف بین شیعه و سنی است که از عناصر نفوذی دراین زمینه استفاده می کنند.
وی گفت: بنابراین بنا برفرمایش مقام معظم رهبری امیدی به سیاستمداران جهان اسلام نداریم و باید به علما و فرهیختگان امید داشت.
نماینده ولی فقیه دراستان البرز خاطرنشان کرد:مقام معظم رهبری به دلیل اینکه اوضاع زمان، سیاست های جهانی را می شناسند، شناخت کامل در زمینه افکارسلطه گران دارند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر