تاکید روحانی بر رسیدگی به ورزشگاه آزادی
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
601 بازدید


ورزشگاه آزادی بزرگترین استادیوم فوتبال ایران است که همه ساله میزبان تعداد زیادی از بازی های فوتبال در رده ملی و باشگاهی است. حسن روحانی در حاشیه یکی از جلسات هیات دولت، خواستار توجه جدی به ورزشگاه آزادی شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،با دستور مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، تیمی کارشناسی جهت آسیب شناسی قسمت‌های مختلف ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی تشکیل شد.

قرار است این تیم کارشناسی ضمن بررسی آخرین وضعیت ورزشگاه یکصدهزار نفری آزادی، همکاری‌های نزدیکی نیز با وزارت راه و شهرسازی داشته باشد

تشکیل این تیم کارشناسی و همکاری‌های آن با وزارت راه و شهرسازی از آن جهت است که حسن روحانی رئیس جمهور در حاشیه یکی از جلسات هیات دولت، خواستار توجه جدی به ورزشگاه آزادی شده است

رسیدگی مطلوب به وضعیت ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی که نشان از توجه شخص رئیس جمهور به مقوله ورزش دارد، در شرایطی است که این ورزشگاه بین المللی برای نگهداری مطلوب، همواره با مشکلات عدیده ای در تامین اعتبارات مواجه بوده تا جایی که چندی قبل نیز محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در جلسه ای با مسئولان ورزش شهرداری به این موضوع اشاره داشته است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر