تبین بودجه سال 95 در راستای رفع نیاز شهروندان
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
715 بازدید

شهردار کرج در جمع معتمدین این کلانشهر رفع نیاز شهروندان را از اولویت های بودجه سال 95 بیان کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، علی ترکاشوند شهردار کلان شهر کرج در نشستی صمیمی با معتمدین شهر با اشاره به اینکه معتمدین نقش پررنگی در آگاه سازی مسئولان از مشکلات و نیازهای شهروندان دارند، اظهارداشت: با تعامل بین مدیریت شهری و معتدمین محلات می توان بودجه سال آینده را بر اساس نیاز شهر و مردم تبیین کرد.
این مسئول حضور خانوداه شهدا در جمع معتمدین را برگ سبزی برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری دانست و با اشاره به اهمیت جایگاه خانواده شهدا گفت: بهترین مدیریت جهادی در هشت سال دفاع مقدس اتفاق افتاد و مردم و مسئولان موظفند با پیروی از آرمان های امام (ره) و زنده نگه داشتن خون شهدا به اهداف خود در راستای خدمت به مردم جامه عمل پوشند.
وی در ادامه سخنان خود خواستار برگزاری جلسات متعدد در مناطق با حضور معتمدین و مدیران شد و افزود: مشکلات در مناطق عنوان شود و اقدامات مورد نیاز شهروندان اعم از آسفالت، جدولگذاری، افزایش سرانه فضای سبز و اجرای پروژه های کلان شهری در دستور کار قرار گرفته و انجام شود.
شهردار کرج در بخش دیگری از سخنان خود به نحوه اداره شهر و گردش مالی شهرداری این کلانشهر اشاره و بیان کرد: در حال حاضر هیچ بودجه دولتی به شهرداریها تعلق نمی گیرد و این ارگانهای خدمت رسان شهری موظفند بر اساس سیستم درآمد_هزینه،  این مجموعه بزرگ را اداره کنند، برهمین اساس موضوع درآمدهای پایدار از سال های پیش، همواره مدنظر مسئولان شهرداری کرج بوده است.
ترکاشوند ادامه داد: درآمدهای پایدار مانند عوارض کسب و پیشه، نوسازی، فروش تراکم و ... در تامین بودجه های عمرانی شهر هزینه می شوند و هرچه میزان این درآمدها بیشتر باشد، امکان اجرای سریعتر پروژه های عمرانی فراهم می شود.
این مسئول از احداث فاز اول پروژه تقاطع غیر همسطح شهدای حصارک به عنوان پروژه ای که زودتر از مورد مقرر به بهره برداری رسید یاد کرد و گفت: با افتتاح این پل که بر روی بزرگراه تهران – کرج احداث شده شاهد کاهش ترافیک در جاده ملارد هستیم.
وی در پایان سخنان خود از اجرای پروژه های کلان شهری در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با تعامل شهروندان با مجموعه مدیریت شهری اعم از شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج، شاهد تسریع در اجرای این پروژه ها باشیم.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر