تجلیل از بازنشستگان دادگستری البرز درسال 96
یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
0 نظر
84 بازدید

رئیس کل دادگستری استان البرزگفت : فردی که در دادگستری بازنشسته شده آزمون های سختی را پشت سر گذاشته و توانسته در شرایطی که امکان خطا وجود داشته به سلامت از این آزمون سربلند بیرون بیاید.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان البرز در همایش تجلیل از بازنشستگان دادگستری استان در سال 96 گفت: بازنشستگان سرمایه‌هایی گرانقدر در هر دستگاه هستند که دوران خدمت خود را با تجربیات گرانقدر در آن حوزه به پایان می‌رسانند.

وی با اشاره به حدیثی از پیامبر (ص) اضافه کرد: بر مبنای این حدیث احترام به مسلمانِ سپید موی، تجلیل از خداوند است و بر این اساس امر به معروفی بالاتر از این نیست که از کسانی که زندگی خود را برای خدمت به خلق گذاشته‌اند تجلیل شود.

رئیس کل دادگستری استان البرز با تاکید بر سختی‌های فعالیت در دستگاه قضایی متذکر شد: فردی که در دادگستری پس از یک عمر خدمت بازنشسته شده آزمون های سختی را پشت سر گذاشته است و توانسته در شرایطی که امکان خطا و انحرافات بیشماری برای وی وجود داشته به سلامت از این آزمون سربلند بیرون بیاید.

وی افزود: کارکنان در هیچ دستگاهی به انداره دادگستری به دلیل حساسیت پرونده‌ها و نیز ظرفیتی که هر پرونده برای انحراف دارد در معرض تهدید نیستند و تنها کسانی از این آزمون‌ها سربلند بیرون می‌آیند که به خداوند توکل می‌کنند.

فاضلیان با تاکید بر توجه کافی به معیشت کارکنان دادگستری به نقش خانواده در حفظ سلامت کارکنان تاکید کرد و گفت: در افتخار بزرگی که امروز نصیب بازنشستگان شده و آن‌ها به سلامت ماموریت الهی خود را به پایان رسانده‌اند خانواده‌ها نقش مهمی دارند و با مناعت طبع خویش شرایط روحی و روانی مناسب برای فعالیت سالم را فراهم آورده اند.

وی در پایان تصریح کرد: بازنشستگی پایان راه یک فرد نیست و وی پس از پایان خدمت وارد زندگی جدیدی می‌شود؛ بازنشستگان باید به این نگرش برسند که وارد مرحله جدیدی از زندگی خود شده‌اند.

در پایان این مراسم از کارکنان دادگستری که در سال 96 بازنشسته شده اند با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر