تجلیل از دانشجویان برتر مرکز علمی كاربردی شهرداری کرج
سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
565 بازدید


  همزمان با فرا رسیدن روز دانشجو، در مراسمی از دانشجویان برتر مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج قدردانی شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، عباس زارع سرپرست مرکز آموزشعلمی کاربردی شهرداری کرج در این مراسم و در جمع دانشجویان برتر و اساتید دانشگاه عنوان کرد: اهداف و برنامه های این مرکز در راستای ارتقای توان مهارتی دانشجویان برنامه ریزی شده است تا بتوان آنها را برای انجام فعالیتهای گروهی در قالب انجمن های مصوب تشویق کرد.

زارع اظهار داشت: در این راستا پیشنهاد تشکیل سه انجمن شامل انجمنهای علمی – پژوهشی، زیست محیطی و قرآنی – فرهنگی ارائه شده است تا زمینه فعالیت گرروهی دانشجویان فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه انجمن های مذکور بر اساس چارت و اساس نامه دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی می شوند، افزود: دانشجویان مرکز می توانند با توجه به تمایل در انجمنهای مذکور عضو شوند و به فعالیت بپردازند.

وی با بیان اینکه دانشجو باید در دانشگاه مسیر علمی و فرهنگی را طی کند، ادامه داد: جامعه امروز به نخبگان علمی، فرهنگی و اخلاقی نیاز دارد و این افراد باید در جامعه شاخص شوند.

سرپرست مرکز آموزش جامع علمی کاربردی شهرداری کرج در پایان سخنانش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای دانشجو، فرارسیدن ۱۶ آذر و روز دانشجو را به همه فعالان عرصه علم اندوزی و دانشجویان پر تلاش ایران اسلامی تبریک گفت و در پایان این مراسم نیز از دانشجویان نمونه و برتر رشته های مختلف مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر