تجلیل ورزشکاران از خانواده های شهدا
شنبه ۱۲ دى ۱۳۹۴
0 نظر
307 بازدید


در مراسم بدرقه تیم فوتبال امید ایران به مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک  از خانواده های 6 شهید ایران اسلامی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، در جریان مراسم بدرقه تیم امید فوتبال امید ایران از خانواده 6 شهید کشورمان (محمد قبادی، حسین بختیاری، واهیک واوازاریان، حمیدرضا اسداللهی، عبداله باقری و حمیدرضا حسینی) با اهداء پیراهن شماره بیست تیم فوتبال امید و لوح تقدیر، تجلیل شد.
محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان و همچنین کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک به همراه معاونان خود در مراسم حاضر شدند.
این دو مقام مسئول در کنار علی کفاشیان، وظیفه تجلیل از خانواده های شهدا را برعهده داشتند. 
تعدادی از ملی پوشان اسبق فوتبال ایران از جمله بهروز رهبری فر، مهرداد میناوند و نیما نکیسا در هتل المپیک حضور یافته اند و محسن بنگر مدافع تیم پرسپولیس نیز پس از گذشت دقایقی در مراسم حاضر شد.
حبیب کاشانی مدیر تیم امید بعد از سخنرانی کوتاه خود، شهدا را قهرمان و الگوی جوانان معرفی کرد و از حاضرین خواست به مدت یک دقیقه خانواده شهدای حاضر را تشویق کنند.
علیرضا فغانی به همراه رضا سخندان، محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی که در جام باشگاه های جهان قضاوت کم نقصی در دیدار بارسلونا و ریورپلات داشتند، نیز مورد تجلیل قرار گرفتند.
محمد مایل کهن مدیر فنی تیم ملی امید نیز هدیه خود را به مردم هرمزگان و یکی از کارمندان اداره کل ورزش و جوانان استان قم تقدیم کرد.
همچنین از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد که امشب پاداش صعود تیم ملی امید در مرحله نخست رقابت های انتخابی المپیک به حساب بازیکنان و کادر فنی واریز خواهد شد.
در پایان این مراسم اسامی بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال امید خوانده شد و مراسم بدرقه آنان با گذشتن از زیر قرآن مجید و پرچم جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. 
رقابت های انتخابی المپیک 2016 ریو در رشته فوتبال اواخر ماه جاری در کشور قطر برگزار می شود. تیم فوتبال امید ایران برای حضور در این رقابت ها 11 دی ماه عازم قطر می شود تا در این مسابقات با تیم های سوریه، قطر و چین که در گروه ایران قرار دارند، رقابت کند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر