تجلی اتحاد شیعه و سنی در هفته وحدت
پنجشنبه ۰۳ دى ۱۳۹۴
0 نظر
260 بازدید


امام جمعه اهل سنت ارومیه هفته وحدت را تجلی انسجام و اتحاد شیعه و سنی در برابر استکبار جهانی دانست.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ ملا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل سنت ارومیه بیان کرد: هفته  وحدت زمان مناسبی است تا مسلمانان برای ناکام کردن نقشه های تفرقه افکنانه دشمنان بویژه گروه های تکفیری بیش از هر زمان دیگری یکپارچگی و وحدت خود را به نمایش بگذارند.
وی ادامه داد: استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی با تربیت گروه های تکفیری سعی در تفرقه افکنی بین مسلمانان دارد و تمام سعی خود را به کار بسته است تا شیعه و سنی را مقابل هم قرار دهد.
وی اظهار کرد: آنها برای اهداف خود سرمایه گذاری های کلان کرده اند و در اتاق های فکر خود تمام توان خویش را به کار می بندند تا ضربه های بزرگی به جهان اسلام بزنند.
امام جمعه اهل سنت ارومیه ادامه داد: تبلیغ اسلام هراسی توسط جهان سلطه و نشان دادن چهره منفی از اسلام مدت هاست که جزء برنامه های اصلی مخالفان سرسخت اسلام است که در مقابله با آن باید ما تمام توان خود را به کار گیریم و گام نخست این مقابله نیز وحدت همه مسلمانان است.
بیضاوی ادامه داد: دشمنان اسلام تصور می کنند با خیال پردازی و سرمایه گذاری های کلان می توانند بین مسلمانان فاصله انداخته و نابودی جهان اسلام را شاهد باشند در حالی که غافل از این حقیقت هستند که مسلمانان جهان امروز با هوشیاری کامل به صحنه آمده اند و هرگز فریب دنیای سلطه را نخواهند خورد.
دوازدهم ربیع الاول سالروز میلاد پیامبر بزرگوار اسلام به روایت اهل سنت و هفدهم ربیع الاول نیز میلاد پیامبر اعظم (ص) به روایت اهل تشیع است.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر