تجهیزات مراکز درمانی ایران هم سطح با اروپا
پنجشنبه ۱۷ دى ۱۳۹۴
0 نظر
237 بازدید

رئیس اجرایی دولت افغانستان در بازدید از یکی از بیمارستانهای چشم پزشکی تهران از اعتبار امکانات و روش های تشخیصی و درمانی چشم پزشکی در ایران در سطح مراکز معتبر چشم پزشکی اروپا خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه از وزارت بهداشت، دکتر عبدالله عبدالله که در سفری چندروزه در تهران بسر می برد، افزود: «مایه افتخار است که در همسایگی کشور ما، چنین مرکزی با امکانات عالی وجود دارد و درحال خدمت رسانی به بیماران است.»
دکتر عبدالله که در رشته چشم پزشکی تحصیل کرده، ضمن بازدید از کلینیک های فوق تخصصی، بخش های بستری، اتاق های عمل و مرکز تحقیقات این بیمارستان، امکانات و روش های تشخیصی و درمانی آن را در سطح مراکزمعتبرچشم پزشکی اروپا نظیر لندن توصیف کرد و افزود: انتظار وجود چنین مرکزی را در ایران نداشتم؛ اینجا چیزی از مراکز معتبر جهان به ویژه اروپا و آمریکا کم ندارد و قطعا در منطقه منحصربه فرد است.
رئیس اجرایی دولت افغانستان در جریان این بازدید، همچنین از چگونگی ارائه خدمات چشم پزشکی به نقاط محروم کشور که در قالب بنیادهای خیریه انجام می گیرد، آگاه شد .
او گفت: کاری که برای مناطق محروم و دور افتاده در ایران انجام می شود بسیار اثرگذار و قابل تقدیر است و می تواند به عنوان یک الگو در کشورهای دیگر گسترش یابد.

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر