تجهیزامکانات خودروهای جمع آوری زباله کرج
شنبه ۲۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
328 بازدید


 مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج از تجهیز خودروهای جمع آوری زباله به مخازن شیرابه گیر با هدف ارتقا سلامت شهروندان خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ علیرضا رحیمی با بیان اینکه وجود مخزن شیرابه گیر در خودروهای جمع آوری زباله از جاری شدن شیرابه در خیابان جلوگیری می کند به انتشار بیماری از طریق زباله های شهری اشاره و عنوان کرد: سلامتی شهروندان و حفاظت از محیط زیست از اولویت هایی است که سازمان خدمات موتوری در تحقق آن اهتمام ویژه ای دارد.
این مسئول همچنین از تماس مستقیم کارگران خدمات شهری با آلودگی های شهری به عنوان خطری برای سلامت آنان یاد کرد و گفت: تجهیز ماشین آلات جمع آوری زباله ها به مخازن شیرابه گیر علاوه بر جلوگیری از بیماریها، سبب افزایش بهره وری کارگران و عوامل ذیربط در کار جمع آوری پسماندهای شهری می شود.
این مسئول همچنین از بازسازی و نوسازی 19 خودروی خدماتی با صرف هزینه ای حدود 400 میلیون تومان به عنوان دیگر اقدام سازمان خدمات موتوری خبر داد و گفت: سازمان نزدیک به 750 میلیون تومان اعتبار به منظور خرید لوازم یدکی و نزدیک به 600 میلیون تومان جهت تعمیر خودروها هزینه کرده است.
وی با بیان اینکه اقداماتی نیز در حوزه پشتیبانی انجام شده است، اخذ معاینه فنی 125 خودرو از سازمان را از جمله این اقدامات نام برد و به بیمه حوادث تمامی مراکز تسهیلاتی سازمان از جمله ساختمان اداری، موتورپولها و ... به عنوان دیگر اقدامات در این حوزه اشاره کرد.
مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج در پایان سخنان خود اظهار داشت: 184 خودرو بیمه شخص ثالث شدند و تسویه حساب خلافی خودروهای سازمان نیز انجام شده است که این اقدامات نیز در رفاه حال کارکنان سازمان نقش بسزایی دارد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر