تجهیزمحدوده طرح ترافیکی کرج به دوربین پلاک خوان
پنجشنبه ۲۴ دى ۱۳۹۴
0 نظر
330 بازدید


90 درصد دکلهای محدوده طرح ترافیکی کلانشهر کرج مجهز به دوربین پلاک خوان به منظور ثبت تخلفات شدند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،احمد افضلی  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اظهار کرد: تعداد دوربین های پلاک خوان و ثبت تخلف تا کنون به 24 دوربین رسیده است که علاوه بر آن نیز 13 دوربین نظارتی نصب و حدود 50 محور اصلی سطح شهر را تحت پوشش قرار داده است.
وی در ادامه به بیان معابر اصلی که این دوربین ها در آن نصب شده است، پرداخت و افزود: این دوربین ها در میدان توحید واقع در چهار دستگاه، چهار راه هفت تیر، چهار دستگاه، چهار راه دانشکده چهار دستگاه، آزادگان دو دستگاه، بلوار ماهان سه دستگاه، بلوار مولانا دو دستگاه، مینا شکری یک دستگاه، بیژن شرقی یک دستگاه، گلستان یک دستگاه، آذر یک دستگاه، ابوعلی سینا یک دستگاه دوربین نصب شده است.
افضلی اظهار کرد: امید است؛ با افزایش دوربین های نظارت تصویری شهری کرج به 24 عدد، علاوه بر نظارت دقیق تر بر چهارراه ها، معابر بیشتری تحت کنترل دوربین ها قرار گیرند.
وی اضافه کرد: با نصب دوربین پلاک‌خوان می‌توان در تمامی طول شبانه روز پلاک خودروهایی که از مقابل دوربین در حال گذر هستند را ثبت نمود و با بررسی دیتابیس خودروهای مجاز می‌توان خودروهای متخلف را تشخیص داده و تخلف مربوطه را ثبت کرد.
شایان ذکر است؛ با راه اندازی مرکز کنترل و ترافیک طی یک ماه آتی شاهد تکمیل عملیات نصب و ارسال تصویر به این مرکز خواهیم بود.
 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر