تجهیز بزرگترین اردوگاه کشور در ایران کوچک
سه شنبه ۱۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
251 بازدید


رئیس اردوگاه ایثار کردان شهرستان ساوجبلاغ البرز از تجهیز این مجتمع فرهنگی کشور در خصوص خدمات رسانی تخصصی آموزشی و فرهنگی به  بخش های مختلف خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛حسن سلحشور رئیس اردوگاه ایثار کردان ابراز کرد: این مجموعه 200 هکتاری بزرگترین اردوگاه فرهنگی - تفریحی کشور است که با داشتن امکانات منحصر به فرد در بخش های آموزشی و فرهنگی از آمادگی کیفی خوبی نسبت به گذشته برخوردار شده است.
وی اضافه کرد: این مرکز وابسته به بنیاد شهید و امور ایثار گران کشور از نظر امکانات آموزشی از امکانات خوبی برای تفرج نوجوانان و جوانان کشور برخوردار است.
به گفته سلحشور، اکنون بخش های مختلف این مجموعه همانند سالن های برگزاری دورده های آموزشی - فرهنگی ، همایش ، ورزشی برای برگزاری دوره های آموزشی - کارگاهی ویژه دستگاه های اجرایی،مراکز علمی، دانشگاهی و آموزشی شده است.
سلحشور با اشاره به طبیعت بکر و آب و هوای خوب ساوجبلاغ در البرز یادآور شد: این مجموعه امکانات و شرایط مناسب را برای برگزاری اردوهای آموزشی - فرهنگی ویژه دانشجویان و دانش اموزان را نیز دارد.
وی گفت: این مجموعه بزرگ فرهنگی - تفریحی دارای میدان سوار کاری ، زمین فوتبال و سالن های بسکتبال ، پینگ پونگ ، تیر اندازی و دریاچه قایقرانی نیز می باشد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر