ترافیک سنگین آزادراه قزوین-کرج
شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
274 بازدید


با توجه به پایان تعطیلات آخر هفته و باز گشت مسافران از سفر در حال حاضر آزاد راههای قزوین - رشت و قزوین - زنجان  ساوه با ترافیک سنگین اما روان همراه است.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ سرهنگ بهرام زینلی رییس پلیس راه استان قزوین با اشاره به ترافیک سنگین در لاین جنوبی آزاد راه قزوین - کرج، از رانندگان خواست تا با احتیاط رانندگی کنند.
سرهنگ زینلی افزود: با توجه به پایان تعطیلات آخر هفته و بازگشت مسافران از سفر، در حال حاضر آزاد راههای قزوین - رشت و قزوین - زنجان و نیز جاده بویین زهرا - ساوه با ترافیک سنگین اما روان همراه است.
وی ادامه داد: از رانندگانی که در حال عبور از راههای ارتباطی این استان هستند درخواست می شود ضمن رانندگی کردن با صبر و حوصله در طول سفر، از هرگونه عجله و شتاب برای رسیدن به مقصد خودداری کرده و در طول سفر رعایت فاصله طولی با خودرو مقابل را نیز داشته باشند.
به گفته این مسوول انتظامی، رانندگان می توانند با رعایت مقررات رانندگی و توصیه به فرمان عوامل پلیس مستقر در طول جاده ها، سفر خوب و خاطره انگیزی را برای خود و همراهانشان رقم بزنند.
سرهنگ زینلی با اشاره به وقوع حوادث تلخ و ناگوار رانندگی، اظهار کرد: متاسفانه یک فقره تصادف در ساعت 8 صبح امروز در جاده قدیم قزوین - رشت بین یک دستگاه سواری پیکان با یک دستگاه کامیون روی داد که در این حادثه یکی از سرنشینان پیکان سواری جان خود را از دست داد و یکی دیگر از سرنشینان آن نیز مصدوم گردید.
وی ادامه داد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را انحراف به چپ ناشی از سرعت زیاد در سر پیچ سواری پیکان نسبت به کامیون اعلام کرده اند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر