تشریح اعتبارات اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی البرز
پنجشنبه ۱۷ دى ۱۳۹۴
0 نظر
437 بازدید


نشست مشترک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با  حضور مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز برگزار شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛نشست مشترک دکتر قائمی،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاونین و کارشناسان ،دکتر کولیوند وسردار اکبریان نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و مهندس خلیلی مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان و مدیران وروسای این اداره دراداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی برگزار گردید.
مهندس خلیلی در ابتدای جلسه ضمن نمایش پاورپوینتی از عملکرد این اداره کل و نیز وضعیت ساختمانهای اداری اداره کل و تابعه ،تشکیلات سازمانی ، پستهای سازمانی اداره کل و تابعه و وضعیت نیروهای قراردادی اداره کل  به تشریح وضعیت اعتبارات اداره در زمینه های مذکور پرداخت.
وی  خواستارجذب منابع مالی و اعتباری لازم جهت اداره کل و نیز  تعیین تکلیف و تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شاغل در این اداره که دارای شرایط لازم جهت تبدیل به وضعیت پیمانی با توجه به پستهای بلاتصدی در تشکیلات این اداره کل هستند ،گردید.

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همچنین از مسئولان حاضر در این نشست خواست نسبت به تعیین وضعیت تشکیلات و ساختمان اداره تعاون کاروفاه شهرستان فردیس و سایر دستگاههای اجرایی در این شهرستان مساعدت و پیگیریهای لازم با استانداری و وزارت کشور وسازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور صورت پذیرد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر