تشکیل ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی در البرز
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
600 بازدید


تشکیل ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی در استان البرز توسط دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان این استان صورت گرفت.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین روحی یزدی  رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان البرز روز شنبه درجمع خبرنگاران به مناسبت 9دی در پاسخ به سئوالات انتخاباتی، افزود: این ستاد مختص این دوره نیست و تقریبا چهار دوره از انتخابات به دستور قوه قضاییه درسراسر کشور تشکیل و در البرز نیز تا کنون اعضای آن دو نشست داشته اند .
روحی یزدی گفت:مدیرکل دادگستری استان البرز رئیس ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی است و هیات نظارت ،هیات اجرایی انتخابات استان البرز، اداره اطلاعات ،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، دادستان و رئیس دادگاههای انقلاب، رئیس صدا وسیما از اعضای دیگر آن به شمارمی روند .
روحی یزدی تاکید کرد: هراقدام تبلیغی که ازسوی داوطلبان انتخابات صورت گیرد تخلف محسوب شده و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت .
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان البرز همچنین به چاپ برخی از تبلیغات انتخاباتی از سوی نشریات اشاره کرد و افزود: این موضوع مهم نیز مورد پیگیری قرار گرفته و ثبت می شود .
وی خاطرنشان کرد: همایش اعضای شورای نگهبان اواخر بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد و درالبرز شرایط برای برگزاری انتخابات آماده است .
روحی یزدی گفت: هیات های اجرایی و نظارت تمام تلاش خود را بکارگرفته اند و هیات های نظارت نیز در فرمانداریها مستقر شده اند و مراحل نام نویسی از داوطلبان خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نیز آغاز شده است .
وی یادآورشد: تایید صلاحیت داوطلبان خبرگان رهبری در 21بهمن ماه جاری اعلام شده و به مدت 14 روز فرصت تبلیغ دارند .
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان استان البرز افزود: از لحاظ اجراء و نظارت از آمادگی لازم برخوردار هستیم اگر افراد حریم شکنی نکنند و همه عوامل نظارت و اجرایی از آمادگی لازم برخوردارند .

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر