تصویب 20 مصوبه کارگروه امور شهر سازی در البرز
یکشنبه ۱۳ دى ۱۳۹۴
0 نظر
410 بازدید


 استاندار البرزدر نشست شورای برنامه ریزی استان از تصویب 20 مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شهر سازی در امور تولیدی خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سید حمید طهایی استاندار البرز اظهار داشت: پس از بررسی پیشنهادات کارگروه‌های‌ تخصصی (کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی) فرآیند تقاضاهای احداث مجموعه گردشگری، طرح توسعه صنعتی، احداث گلخانه و .... با به رأی گذاشتن 20 مصوبه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی در این جلسه، پس از بررسی بند به بند موارد توسط اعضا، با همه موارد  موافقت شد.
این مصوبات مربوط به امور تولیدی و زیربنایی در استان که شامل احداث  مجموعه گردشگری، پروانه توسعه، دیوار کشی، طرح توسعه بنای صنعتی، توسعه بنای سردخانه، احداث سرایه داری، احداث بنای کارگری، احداث تاسیسات جانبی گلخانه، احداث اتاق پمپاژ استخر ذخیره آب کشاورزی، احداث گلخانه و ..... بود.
طهایی با اشاره به سند آمایش سرزمین و روند کار این طرح، ادامه داد: فصل ششم سند آمایش سرزمین که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت، از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که هر چه به پایان کار سند نزدیک می شویم به کمک مسئولان و صاحبنظران بیشتر نیاز است، تا با دقت بیشتری در مورد امور تصمیم گیری شود.
وی ابراز داشت: سند آمایش استان قم در سال 84 تدوین و به دولت تحویل داده، ولی در البرز این امر سال 89 با مشاور مطرح شده و بدون پیگیری های لازم رها شد.
استاندار البرز، افزود: سال 93 با مشاور سند آمایش سرزمین نشستی ترتیب داده، که پس از آن با دقت بیشتری دنبال شد، که در ابتدا مقرر بود نیمه اول امسال این سند تهیه و تدوین شود ولی به دلیل تازه تاسیس بودن استان و نداشتن آمار های دقیق و حساسیت بالا در این امر محقق نشد.
وی گفت: با بررسی های صورت گرفته بر اساس روند کار و جلسات برگزار شده انتظار می رود که تا پایان سال سند آمایش سرزمین تهیه و تدوین شود.
 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر