تصویر سازی مثبت در ذهن
دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
687 بازدید

هر چقدر پس انداز خود را انباشته کنید، به همان میزان از حساب ذهنتان برداشت خواهید کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ امروزه روانشناسان به این باور رسیده اند که هر طور به زندگی نگاه کنید، زندگی با همان دیدگاه جلو می رود و هر چه دید مثبت تری داشته باشید، موفق تر خواهید بود.

همه ما پیش از به اجرا در آوردن برنامه های زندگیمان مدت ها آن را در ذهنمان پرورش می دهیم و حتی چه بسا سال ها تصویر کاری را در ذهنمان نگه می داریم تا شرایط موافق پیش آید و آن را عملی سازیم.

تمام اعمال ما نتیجه افکارمان می باشد، به عبارتی «فکر» پیش از «رفتار» به حرکت در می آید، البته اگر هدف مشخص باشد، راه های رسیدن به آن نیز مشخص خواهد بود.

سعی کنید تا جایی که می توانید به خوشحالی، مـوفـقـیت و سلامت فکر کنید و با دیدی مثبت به زندگی نگاه کنید.

راضی نگهداشتن همه آدم‏ها غیر ممکن است، نیاز به تأیید دیگران ‏مثل این است که بگوئیم من به تأیید شما بیشتر اهمیت می‏دهم تا به‏ نظر خویش .

 همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید که بانک ضمیر باطن ما سود کلانی بابت سرمایه گذاری به شما خواهد داد و شاد ی، عشق ، آرامش ، مهربانی، راستگویی و صفات پسندیده سرمایه های شما در این بانک هستند.

هرگاه خواستید برای مشکلتان راه حلی بیابید، درباره آن خوب فکر کنید و البته سعی کنید افکارتان مثبت باشد نه منفی.

ایده های نو و مثبتی در زندگی داشته باشید ضمیر باطن انسان پر از طرح ها و نقشه هایی است که آماده است تا به درخواست شخص آن را از اعماق ذهن او به سطح شعور بیاورد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر