تعطیلی مدارس البرز در روزهای یکشنبه و دوشنبه
شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
492 بازدید


به علت آلودگی هوا تمامی مقاطع تحصیلی استان البرز به جز مناطق اشتهارد و طالقان در روزهای یکشنبه و دوشنبه تعطیل خواهد بود.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ حسین محمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز از تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی این استان و مهد کودک ها به جز شهرستان های اشتهارد و طالقان به دلیل آلودگی هوا و پایداری این وضعیت در روزهای یکشنبه و دوشنبه خبرداد.
حسین محمدی با اشاره به برگزاری نشست کمیته اضطرار استان با اشاره به اینکه تعطیلی مدارس برای روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری به جز شهرستان های اشتهارد و طالقان است، افزود: همچنین شروع به کار تمامی ادارات استانی به جز شهرستان های اشتهارد و طالقان در این دو روز با دو ساعت تاخیر خواهد بود.
وی اظهار داشت: همچنین در این دو روز فعالیت تمامی واحدهای شن و ماسه و آسفالت و فعالیت های عمرانی شهرداری ها تعطیل اعلام می شود.
وی گفت: در این دو روز باید تمامی مراکز اورژانس و درمانی استان در آماده باش بوده و طرح زوج و فرد خودروها نیز در محدوده خدمات شهری شهر کرج از ساعت 15.30 تا 21 شب اعمال می شود.
محمدی افزود: همچنین در این نشست مصوب شد تا از تمام توان شهرداری در حمل و نقل عمومی استفاده شود و تمامی فعالیت های ورزشی و مسابقه ها نیز متوقف شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر