تفاهم نامه برای تبدیل علم به ثروت درالبرز
یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
531 بازدید


انعقاد تفاهم نامه هایی برای تبدیل علم به ثروت درالبرز

  تفاهم نامه هایی با ارزش ریالی 103میلیارد ریال در هفته پژوهش و فناوری در استان البرز منعقد شد. 
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سیدحمیدطهائی استاندار استان البرز، با اشاره به حضور معاون پژوهشی ریاست جمهوری در دومین جشنواره پژوهش و فناوری استان البرز گفت: دکتر ستاری در این بازدید وقت گذاشته  و بخش های مختلف نمایشگاه دستاوردهای محققان علمی استان را مورد ارزیابی قرار  دادند.
وی افزود: ایشان قول مساعد دادند که البرز در حوزه علم و پژوهش درخشان تر از پیش دیده شود.
طهائی با اشاره به آیین اختتامیه دومین جشنواره پژوهش و فناوری در استان که امروز برگزار شد، گفت: کمیته های تخصصی بعد از بررسی های کارشناسی شده و علمی، منتخبان را معرفی کردند.
وی ادامه داد: سال گذشته 52 میلیارد ریال در هفته پژوهش علم به فروش رسید و رویکرد این نمایشگاه نیز تبدیل علم به ثروت بوده است، طهایی گفت: تشکیل کارگروه دائمی ستاد هفته پژوهش و فناوری در استان گامی در جهت رونق تبادل علم و تبدیل طرح ها و ایده های علمی به ثروت است.
استاندار البرز با اشاره به جمله معاون اول رئیس جمهور در خصوص البرز خاطرنشان کرد: « البرز مهمترین کانون توسعه ایران است»، علم پایانی ندارد و البرز آغازگر خوبی در این حوزه بوده و امید می رود راه خود را در این مسیر توسعه محور ادامه دهد.
نمایشگاه هفته پژوهش استان البرز با برپایی 150 غرفه از 14 لغایت 18آذرماه جاری در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران فعالیت داشت .
طهائی تشکیل کارگروه دائمی ستاد هفته پژوهش و فناوری در استان را گامی در جهت رونق تبادل علم و تبدیل طرح ها و ایده های علمی به ثروت برشمرد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر