تقسیم اداره تعاون و کار کرج به سه بخش
شنبه ۰۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
471 بازدید

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز از طرح تقسیم اداره کرج به سه بخش غرب،شمال ،جنوب و شهرستان فردیس به منظور سهولت خدمت رسانی به عناصر تولید همانند کارگران و کارفرمایان خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛اسماعیل خلیلی مدیر کل اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی البرز ابراز کرد: به منظور تغییر و اصلاح ساختار اداری، تغییر پست های سازمانی مدیریت کرج در راستای تقسیم سه اداره غرب ،شمال و جنوب کرج و نیز ایجاد تشکیلات وساختار اداره تعاون،کارورفاه شهرستان فردیس از این ادارات بازدید به عمل آمد. 
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز دراین بازدیدگفت: شهرستان کرج دارای مشکلات عدیده ای از قبیل ترافیک ،آلودگی هوا،بعد مسافت و ازدحام جمعیت در اداره تعاون،کارورفاه کرج می باشد .
اسماعیل خلیلی افزود : به منظور سهولت در خدمت رسانی به عناصر تولید همانند کارگران و کارفرمایان طرحی را در اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز پیشنهاد نموده ایم که بتواند خدمت به عناصر تولید در محیطهای صنعتی را در محل سکونت آنان ارائه نماید و درهمین راستا کرج بزرگ را به سه اداره غرب،شمال ،جنوب و شهرستان فردیس را نیز مستقلا تقسیم نموده ایم.
وی خاطر نشان کرد : برای سهولت در خدمت رسانی اداره شمال و جنوب راه اندازی شده است و در حال حاضر به کارگران و کارفرمایان ارائه خدمت می نمایند ولی این راه اندازی با ساختار و نیروی انسانی در قالب نمایندگی فعالیت می نمایند و هنوز مورد تصویب سازمان مدیریت وبرنامه ریزی قرار نگرفته که امیدواریم با تغییر و اصلاح ساختارهای پیشنهادی و استقرار نیروهای سازمان بتوانیم شاهد رضایتمندی مراجعین باشیم. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر