تلاش نامزدهای انتخاباتی برای خدمت به جامعه
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
422 بازدید


استاندار البرز با تاکید بر اینکه نامزدهای انتخاباتی وعده های خارج از اختیاراتشان به مردم ندهند از آنها خواست که تمام تلاششان در جهت خدمت به جامعه باشد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سید حمید طهایی استاندار البرزدر نشست نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی استان البرز بیان کرد: رای مردم بالاترین ارزش است زیرا اعتماد مردم به نظام اسلامی حاصل جانفشانی شهدا و مجاهدانی است که برای پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جاودانه شدند.
وی ادامه داد: آرایی که امروز مردم به صندوق ها می ریزند نتیجه زندانی ،شکنجه، معلولیت و شهادت بزرگانی بوده که برای انقلاب و ارزش های دینی هزینه شده است .
طهایی گفت: در هر انتخابات احزاب برنامه های و الگوهایی ارایه می دهند و مردم براساس این الگو ها و برنامه آرای خود را به صندوق ها می ریزند.
استاندار البرز تاکید کرد که احزاب و افرادی که نمی توانند رای حداکثری مردم را اخذ کنند نباید رفتار آنها سبب آزردگی خاطر مردم شود.
وی تاکید کرد:همه احزاب در تلاش هستند تا انتخاباتی پرشور برگزارشود و داوطلبان نباید وعده هایی بدهند که درتوان آنان نیست و همه تلاش ها باید برای خدمت به جامعه باشد .
استاندارالبرز اضافه کرد: استان نوپای البرز زمینه های خوبی برای توسعه دارد و بایدظرفیت های آن در مجلس و سطح ملی معرفی شود.
وی با اعلام اینکه همه گروه های دلسوز جامعه باید برای سرنوشت کشور فرصت خدمت داشته باشند، گفت: فرمانداری کرج علت ممانعت عده ای در برگزاری یک نشست سیاسی در یکی از حسینیه های کرج را تحت پیگیری قرار داده است.
وی اضافه کرد: هرچند رسانه ها رسالت خطیری در روشنگری دارند اما دراین بین نباید از نقش موثر احزاب غافل شد و باید تبیین بیشتری دراین زمینه برای مردم صورت گیرد .
استاندار البرز نشست با احزاب سیاسی این استان را فرصتی مغتنم برای بهره گیری از نظرات فعالان خواند و به بحث اعتدال اشاره کرد .
وی افزود: دراعتدال باید عدالت رعایت شود و در بحث گروه های اصلاح طلب و اصولگرا این نکته جای تامل دارد ،کسی که می خواهد جامعه را مدیریت کند نمی تواند دنبال هیچ اصلاحی نباشد چنانچه امسال نسبت به سال گذشته کلی اصلاح داشتیم .
طهایی ادامه داد: اصول هم مباحث محوری است پس اگر دراین بحث مهم به اصل مطلب نگاه کنیم این اتحاد فکری را درجمع خواهیم دید .
وی خاطرنشان کرد: به هرحال گروه ها براساس دیدگاه های خود دورهم جمع می شوند و نسبت به مسائل جامعه اظهار نظر می کنند و همین منشور آن حزب می شود.
استاندار البرز گفت:اگر اختیارات توسط مردم از صندوق های رای به شما درانتخابات داده می شود بهار فعالیت احزاب است که به انگیزه شورآفرینی درجامعه باید منتهی شود.
وی درادامه به بحث هیات های اجرایی پرداخت و افزود: هیات های اجرایی باید از همه جریانات باشد و درتصمیم گیری ها عدالت واعتدال رعایت شود،وظایف این هیات ها از پای صندوق های رای تا تایید داوطلبان بوده که مسئولیت سنگینی است .
طهایی از تمام افراد صاحبنظر که به دنبال اجرای دیدگاه های مقام معظم رهبری هستند خواست تا زمینه را برای انتخاباتی حماسی مانند سال 92 فراهم کرده و برای تحقق این مهم همه باید دست به دست هم دهند .
وی با اشاره به نشستی دریکی از دانشگاه ها گفت: دانشگاه همیشه محیط پرشور سیاسی بوده اینکه فردی مخالف سخنران است و سوالی می پرسد باید جواب را بشنود نه اینکه دانشگاه را ترک کند و اگر سوالی بدون جواب بماند از منطق اسلامی به دور است .
طهایی با اشاره موضوع برجام افزود: اتهاماتی علیه جمهوری اسلامی وارد شد که پس از 12سال جامعه جهانی حرف حق ایران را پذیرفت و این اتفاق معجزه بود . 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر