تمدید مهلت ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
474 بازدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور از تمدید ثبت نام آزمون دوره کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور تا 25 آذرماه خبر داد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛اکبر خوشه کار ضمن تبریک روز دانشجو به قشر دانشگاهی کشور که بی تردید سمبل پویایی و حرکت در جامعه هستند؛ با اشاره به تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون ارشد به نقل از معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: مطابق با اعلام حوزه معاونت آموزشی دانشگاه ،ثبت نام نوبت شانزدهم آزمون کارشناسی ارشد فراگیر که از روز دوشنبه 9 آذر آغاز شده بود تا 25 آذر تمدید شد. به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان که علاقه مند به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای مهرماه 95 (دوره شانزدهم) هستند ولی تاکنون ثبت نام نکرده اند مهلت ثبت نام از متقاضیان مذکور تا ساعت 24 روز چهارشنبه 25 آذر ماه 94 تمدید شد.
وی تاکید کرد آن دسته از داوطلبانی که قبلا ثبت نام نوده اند نیز می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق حداکثر 5 بار نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.
تلفن های پاسخگویی مراکز و وتحدهای پیام نور البرز در پایگاه اطلاع رسانی htt://alborz.pnu.ac.ir قابل مشاهده می باشد.
وی به تمامی داوطلبان توصیه کرد که در مهلت تمدید شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org آموزش کشور و پس از مطالعه دفترچه راهنمای یادشده نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی برای شرکت در این آزمون اقدام کنند.
ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای مهرماه 1395 (نوبت شانزدهم) از ساعت 15 روز دوشنبه 9 آذرماه 94 از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده و براساس برنامه زمانی مربوط قرار بود امروز (دوشنبه 16 آذر 94) پایان یابد.

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور روز پنج شنبه 13 اسفند 94 در حوزه های امتحانی برگزار می شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر