تنها صدای حرفه ای می ماند
جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴
8 نظر
12082 بازدید

شبکه خبری صدای رسانه درعرصه اطلاع رسانی وارتباطات به عنوان نسل جدید رسانه جوانان ایرانی در تولید محتوای اخبار وگزارشات مفید وآموزنده ، اطلاع رسانی صحیح ، سریع و مداوم مبتنی برعلایق مخاطبان خاص و موردفهم عامه مخاطبان پا به عرصه گذاشت و پس ازکسب مجوز رسمی فعالیت ازسوی هیات نظارت بر مطبوعات وخبرگزاری های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره «93/29726» از اسفند سال 1393 فعالیت آزمایشی و سپس فعالیت رسمی خود را از مهرماه 94 درعرصه رسانه اى کشورآغاز کرد.

امروزه رسانه ها با مخاطبانی روبرو هستند که برای دستیابی به اخبار و اطلاعات مورد نظرشان ضمن رد کردن قالب های سنتی گذشته از آنان نوآوری و خلاقیت را طلب می کنند لذا درهمین راستا شبکه خبری صدای رسانه با استفاده از روشهای نوین ارتباطی بناست در قالبی جدید ، مخاطبان را به صورت ویدیوخبرازطریق صدا و تصویر درجریان اتفاقات و رویدادها قرارخواهد داد.

" شبکه خبری صدای رسانه " با ایجاد شبکه ای از همکاران حوزه های مختلف حرفه ای، نرم افزاری و سخت افزاری برای توسعه و تنوع بخشیدن به فعالیتهای اطلاع رسانی به عنوان يک شبکه رسمي و مستقل ايرانى با شعار " تنها صدای حرفه ای می ماند..." با هدف اطلاع رساني صادقانه و حرفه اى درعرصه رسانه اى کشور قصد دارد با بهره گيرى از تمامى استعدادها و توانمندي هاى این مجموعه نقشى ممتاز را در تنوير افکار عمومى و ارتقاء سطح آگاهى مخاطبان فارسی زبان در هزاره موصوف به عصر اطلاعات ايفا نمايد.

 اميد آنکه در اين مسير پرتلاطم حمايت وتشویق شما عزیزان ذيل توجهات حضرت باريتعالى ياريگرمان باشد.

حمیدرضا رضایی

صاحب امتیاز ومدیر مسوول شبکه خبری صدای رسانه

نویسنده: حمیدرضا رضایی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
منیرالسادات اقدامی
۱۳۹۴/۰۸/۲۲ ۱۰:۵۱
سلام و عرض ادب.... راه اندازی پایگاه خبری صدای رسانه را خدمت شما تبریک میگم. شاد باشید
سید پیمان یعقوبی
۱۳۹۴/۰۹/۰۹ ۱۷:۴۳
با سلام دوست عزیز آرزوی موفقیت پیروزی و سربلندی برات دارم
بزازی
۱۳۹۴/۰۹/۲۸ ۲۰:۳۱
با عرض سلام وخسته نباشید ... راه اندازی پایگاه خبری صدای رسانه را خدمت شمابزرگوار وهمکاران محترم تبریک عرض میکنم... با آرزوی موفقیت و بهترین ها
امید
۱۳۹۴/۰۹/۳۰ ۱۴:۰۸
احسنت به شما همه چی در حد فوق عالی
تدریسی
۱۳۹۴/۱۰/۱۲ ۰۶:۴۳
سلام وعرض ارادت همراه با آرزوی موفقیت وشادکامی روزافزون برای شما
محمد رنجبر
۱۳۹۴/۱۰/۱۲ ۱۵:۴۷
جناب آقای رضایی از توجه و فعالیت قابل تحسین شما در این سایت کمال تشکر و سپاس را دارم. امیدوارم در راستای رسالت خطیری که در پیش گرفته اید موفق و موید باشید.
نعمتی
۱۳۹۵/۰۲/۱۱ ۲۳:۳۸
درود . با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای آقای رضایی بزرگوار. شاد و تندرست باشید