توجه به مشاغل خانگی در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی
شنبه ۱۲ دى ۱۳۹۴
0 نظر
405 بازدید


مدیر کل بانک مهر اقتصاد استان البرز در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی که به مناسبت هفته بسیج بر پا شده است بر حمایت این مجموعه از صاحبان مشاغل خانگی تاکید ورزید.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛طی همکاری بانک مهر اقتصاد استان البرز و بسیج سازنگی، به مناسبت هفته بسیج، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با حضور مدیر کل بانک مهر اقتصاد استان البرز، مدیران سرپرستی، روسای شعب و همچنین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در محل فرهنگسرای کوثر و با حضور فعالان عرصه مشاغل خانگی برگزار شد.
پیمان موحد مدیر کل بانک مهر اقتصاد استان البرز، با اشاره به حمایت این بانک از تولید کنندگان مشاغل خانگی ابراز داشت:بانک مهر اقتصاد استان البرز به تعهد خود نسبت به اقتصاد مقاومتی، عمل نموده است و برپایی این نمایشگاه تاییدی بر روی عم لکرد این استان میباشد.
موحد با تاکید بر اینکه بانک مهر اقتصاد استان البرز، تعهد خود به اقتصاد مقاومتی را محقق کرده است، افزود: بانک ها مهمترین رکن اقتصاد مقاومتی در کشور هستند. و در این بین بانک مهر اقتصاد استان البرز جایگاه ویژه ای در این زمینه دارد و مردم البرز به بانک مهر اقتصاد استان اعتماد دارند.
استاد حسینی، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) در ابتدای دیدار از این نمایشگاه، با تاکید بر اهمیت نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: با توجه به نقش کلیدی این قشر جامعه در تحقق اقتصاد مقاومتی، که یک اقتصاد فعال و مقاوم است، باید با استفاده از تمامی ظرفیت ها، نیروی بالقوه را به بالفعل تبدیل کنیم.  

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر