توجه ویژه دولت در تصمیم گیری ها به بانوان
دوشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
495 بازدید

 

 دولت درتصمیم گیری ها به زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور، توجه ویژه دارد و زمینه شارکت آنها در همه زمینه ها را فراهم خواهد کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، شهربانو امانی مشاور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در همایش دستاوردهای دولت تدبیر و امید در حوزه زنان و خانواده، در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ابراز کرد: امروز توسعه پایدار منوط به آموزش هرچه بیشتر زنان در کشورهای درحال توسعه است که این مهم نیز مد نظر قرار گرفته است.

وی با بیان پیشی گرفتن زنان  در مشارکت های توده ای ادامه داد: دولت یازدهم تبعیض برای زنان قائل نیست و زمینه را برای مشارکت آنان درتمام عرصه ها فراهم کرده است.

امانی تصریح کرد: درتلاش هستیم تا برای زنان نیز مانند مردان درتصمیم گیری ها جایگاه ایجاد شود و از تمام ظرفیت های موجود دراین زمینه بهره می بریم.

وی تاکید کرد: دولت یازدهم امروز باید پاسخگوی هزینه کردها باشد و انتخابات پیش رو فرصتی است تا در جهت تشکیل مجلسی کارآمد همه آحاد مردم مشارکت کنند.

امانی با اشاره به انتخابات پیش رو از زنان حاضر درهمایش خواست تا با حضور پرشور در عرصه انتخابات زمینه را برای روی کار آمدن مجلس کارمد فراهم کنند .

قنبر زمانی فرماندار فردیس نیز در این نشست با اعلام اینکه برنامه ریزی عقلانیت و اولویت بندی سرلوحه کار دولت 'تدبیر و امید' است بیان کرد: در داخل کشور شاهد کاهش تورم و در بحث سیاست خارجی تنش های ایران اسلامی با سایر کشورها کاهش یافته است

 زمانی افزود: امروز شاهد آن هستیم که به همت دولت 'تدبیرو امید' به توافقی با تبعیت ازمنویات مقام معظم رهبری در بحث هسته ای رسیده ایم.

وی ادامه داد: بطوریکه دراین توافق عزت مردم حفظ شده و علاوه بر رسیدن به اهداف تنش ها با سایر کشورها نیز کاهش یافته است .

فرماندار فردیس ابراز کرد: استفاده از کارشناسان مجرب و کارآمد درحوزه های مختلف علاوه بر ایجاد آرامش دربین مردم سبب شده تا عزت آن نیز حفظ شود.

زمانی با اشاره به خطبه های امیرمومنان علی (ع) در نهج البلاغه مبنی بر حقوق مردم بر حاکمیت و حقوق حاکمیت بر مردم گفت: امروز خانواده ها در بحث اقتصاد مقاومتی بویژه زنان کارآفرین و توانمند می توانند نقش موثری را ایفاء کنند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر