توزیع ۲۰۰ هزار تن آسفالت درکرج
سه شنبه ۲۴ دى ۱۳۹۸
0 نظر
69 بازدید

شهردار کرج از توزیع ۲۰۰ هزار تن آسفالت از ابتدای سال جاری تا کنون در سطح شهر خبر داد و عملکرد مدیریت شهری را در این زمینه، قابل قبول ارزیابی کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ علی کمالی زاده شهردار کرج ، ضمن قدردانی از معاونین مالی اقتصادی، فنی عمرانی و رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری برای اجرای پروژه های آسفالت معابر، اظهار داشت: خوشبختانه خیابان های سطح شهر به وضعیت مناسب تری رسیده و این نشان دهنده تلاش واحدهای مربوطه است.

وی در ادامه به اهمیت جذب بودجه در ماه های پایانی سال اشاره کرد و این موضوع را با توجه به بالا رفتن میزان پرداختی های شهرداری در آستانه سال جدید از جمله پرداخت های پرسنلی، بسیار پراهمیت دانست.

شهردار کرج تقسیم بندی عملکرد واحدهای مختلف شهرداری در جذب بودجه، به صورت ردیف های سبز، زرد و قرمز را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: واحدهایی که در ردیف سبز قرار گرفتند، جذب بودجه مطلوبی داشتند.

این مسئول از جمله بخش هایی که در ردیف سبز جذب بودجه قرار گرفتند را شامل معاونت مالی اقتصادی، منطقه ۷، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات، سازمان عمران و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج عنوان و عملکرد آنها در این زمینه را قابل قبول عنوان کرد.

وی، با بیان اینکه واحدهایی که در ردیف زرد جذب بودجه قرار گرفته اند، تا حدودی موفق عمل کرده اما باید تلاش خود را مضاعف کنند، حوزه های قرمز را در پایین ترین سطح جذب بودجه ارزیابی و تصریح کرد: ضعیف ترین عملکرد به این بخش ها بازمی گردد که ضروری است با تلاش هر چه بیشتر خود را تا رسیدن به حد قابل قبول ارتقاء دهند.

کمالی زاده همچنین به ضرورت جذب بودجه در حوزه املاک اشاره کرد و یادآور شد: اهمیت حوزه املاک در بحث بودجه بالاست و اگر جذب در این واحد پایین باشد روی کل بودجه تاثیر منفی می گذارد. بر همین اساس ضروری است جذب در این حوزه با دقت و پیگیری بیشتری صورت گیرد.

ساماندهی چرخ دستی ها با سرعت بیشتری پیگیری شود

شهردار کرج در بخش دیگری از صحبت های خود بر ضرورت جمع آوری چرخ دستی هایی که اقدام به جمع آوری پسماندهای شهری می کنند، تاکید کرد و گفت: این چرخ دستی ها چهره شهر را نازیبا کرده اند.

کمالی زاده از مسئولان مربوطه خواست هر چه سریع تر نسبت به جمع آوری این افراد که مانع از تمرکز فعالیت و درآمدزایی حوزه مدیریت پسماند می شوند، اقدام کنند.

فرهنگ سازی
کمالی زاده
شهرداری کرج
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر