توسعه ورزش همگانی با ارائه امکانات رایگان
شنبه ۱۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
510 بازدید


عضو شورای شهر کرج دسترسی رایگان به امکانات ورزشی را، راهکاری برای توسعه ورزش همگانی دانست.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ بهنام محمودی عضو شورای شهر کرج با توجه به اهمیت ورزش ابراز کرد : متاسفانه با توجه به هزینه بر بودن ، امکان استفاده عموم از امکانات ورزشی وجود ندارد و شایسته است تدابیری در راستای دسترسی رایگان به این امر اندیشیده شود.
محمودی در ادامه افزود: توسعه ورزش همگاني مدنظر مديريت شهري بوده و در این بخش مردم بارها نشان داده‌اند كه علاقه مند به امر ورزش هستند لذا توجه به ورزش فرصتي است كه بايد به نحو شايسته تقويت شود كه يكي از لازمه‌هاي آن توسعه زيرساخت‌ها می باشد. 
وی تصریح کرد: يكي از انتقاد‌هايي كه از مجموعه‌هاي ورزشي مطرح مي‌شود، بحث استاندارد نبودن تجهيزات و امكانات ورزشی موجود است اما بايد توجه داشت كه امكانات در مقياس محله‌اي ارائه مي‌شود و در بحث ورزش همگاني مقياس حرفه‌اي مطرح نيست.
عضو شورای شهر کرج در پایان تاکید کرد: در بیشتر کشورها ورزش همگانی و امکانات آن به صورت رایگان در اختیار مردم است و در کشورمان نیز باید دیوارها و نرده‌های آهنی باشگاه‌های ورزشی با کمک دولت برداشته شود تامردم به صورت رایگان یا حداقل قیمت از امکانات آنها استفاده کنند، زیرا قطعا برگشت سرمایه آن چندین برابر خواهد بود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر