تکنولوژی های نوین در گروه خودرو سازی سایپا
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
526 بازدید

مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت دوران الکترونیک به بررسی مسائل و مشکلات تولیدی  این شرکت پرداخت

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، معصوم نجفیان مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا به همراهی جمعی از اعضاء هئیت مدیره و مدیران این شرکت ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت دوران الکترونیک به بررسی مسائل و مشکلات تولیدی  این شرکت پرداخت.

نجفیان در بازدید از شرکت دوران الکترونیک اظهار امیدواری کرد: بهره گیری از تکنولوژی های نوین در محصولات تولیدی گروه سایپا با سرعت بیشتری انجام شود.

وی دراین بازدید با اشاره به ضرورت طراحی های جدید در محصولات و پاسخگویی به نیاز مشتریان گفت: وضعیت کنونی صنعت خودرو در جهان نشان می دهد فضای رقابتی بسیار تنگاتنگی وجود دارد و از طرفی شرکت های زنجیره تامین نیز در رقابتی فشرده برای کسب سهم بیشتری از بازار هستند و این ماراتن بر اساس شاخص هایی چون کیفیت، توانایی مهندسی، توجه به سلایق گوناگون، محور قراردادن تکنولوژی و دانش در تولید استوار شده است و قطعه سازان و خودرو سازان باید از طریق تعامل و همکاری های بیشتر، زنجیره تامین رقابتی ایجاد نمایند.

نجفیان افزود: قطعات الکترونیکی در صنعت خودروسازی به دلیل تقاضای فزاینده مشتریان برای عملکرد خوب خودرو، ایمنی، راحتی و سرگرمی از اهمیت زیادی برخوردارشده‌اند.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود محصولات تولیدی در گروه خودروسازی سایپا در برنامه های آینده مجهز به ویژگی‌های پیشرفته‌تری باشدکه ضمن پاسخگویی به انتظارات عموم جامعه توجهات ویژه ای نیز به مسائل زیست محیطی داشته باشد.

وی تاکید کرد: با توجه به دستاوردهای مهمی که در حوزه سیاست خارجی و اقدامات ارزشمندی که دولت یازدهم در این زمینه بدست آورد، امیدواریم در دوران پسا تحریم با ورود دانش تکنولوژی های جدید از طریق همکاری با خودروسازان مطرح دنیا عرصه جدیدی را برای صنعت خودرو و قطعه سازی کشور رقم زنیم.

عضو هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: بازدید از شرکت های قطعه ساز جزء برنامه های مهم این شرکت در جهت رفع موانع تولید محسوب می شود و تمام تلاش خود را بکار بسته ایم تا مسائل شرکای تجاری خود را در زمینه های گوناگون حل نماییم.

شایان ذکر است شرکت دوران الکترونیک تولید کننده قطعات الکترونیکی، بلند گوی خودرو، رادیو پخش، سیستم آنتن و... می باشد که همکاری های فراوانی نیز با کشور فرانسه – ژاپن- ترکیه -چین در جهت تولید قطعات یاد شده دارد و این شرکت با بهره گیری از دانش نوین و همچنین انتقال دانش فنی، نسبت به بومی سازی درصد بالایی از قطعات اقدام کرده و با ورود به محصولات جدید گروه سایپا طرح های نوینی دردست اقدام دارد تا با ارتقاء ظرفیت تولید و توسعه محصولات سهم کنونی خود را افزایش دهد.

 

   

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر