"تی آر ایکس" رشته ای منحصربه فرد برای تمامی افراد!
سه شنبه ۱۰ دى ۱۳۹۸
3 نظر
398 بازدید

امروزه با توسعه  باشگاههای ورزشی وکثرت رشته ها وسبک های مختلف بسیاری از افراد برای انتخاب رشته موردعلاقه ومورد نیازشون با سردرگمی زیادی روبرو می شوند .
اولین قدم برای رهایی ازاین سردرگمی بسیارساده هست و آن هدف سازی ورزشی است از آنجایی که اکثر افراد به منظور تناسب اندام و حفظ سلامتی به سمت ورزش گرایش پیدا میکنند میتوان ورزش مناسب آن ها را با شرایط فیزیکی شان انتخاب کرد.
حال ما میخواهیم شما را با یک ورزش بی نظیر اشنا کنیم که در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به ایده آل ترین اندام مورد نظر میرساند.
حائز اهمیت است افرادی که قصد لاغر شدن دارند گول هیچ تبلیغات کاذب را نخورند چون شما فقط با کالری کمتر و تحرک بیشتر میتونید به این هدفتون برسید و این به معنی ورزش کردن هست، بهترین انتخاب براش شما ورزش هایی هست که میزان تحرک بدن و تپش قلب رو بالا خواهد برد.
واما آنهایی که قصد وزن گیری دارند با فرمول دیگری روبرو هستند وباید کالری بیشتری به بدن خود برسانند و درکنارش با ورزش های قدرتی بدنشان را آماده دریافت بهترکالری ها کنند چون وقتی ورزش میکنند بدنشان نیاز به کالری پیدا کرده و با یک برنامه غذایی درست و اصولی به راحتی می توانند حجم مورد نیاز بدنشان را تامین کنند.
در بین همه رشته های ورزشی می توان گفت "تی آر ایکس" جزو برترین هاست.در این ورزش با رعایت کردن اصول تغذیه ای میتوان در دو هدف پیش رو نتیجه مطلوبی را حاصل کرد.
این رشته ورزشی یک سبک جدید و بسیار محبوب است که به نظرم یکی ازبهترین رشته های ورزشی برای بانوان هم می تواند محسوب شود.
"
تی آر ایکس" با چربی سوزی بسیار بالا " تا ۱۰۰۰ کالری در یک جلسه تمرین " خیلی سریع می تواند شما را به فرم ایده آل برساند وجلسات تمرینی این ورزش بین 60 تا 120 دقیقه متغیراست،در این رشته مربی ابتدا اصول کار با بند های تی آر ایکس را آموزش داده و سپس به سمت آموزش حرکت های مبتدی متوسط و پیشرفته می رود، این رشته ورزشی علاوه بر چربی سوزی بسیار عالی میتواند ورزشکاران را به افزایش وزن هم برساند که باید با برنامه نویسی یک مربی با تجربه تمرینات شما مطابق با نیازبدنیتان طراحی شود.
"
تی آر ایکس" برای کودک ۱۰ ساله به بالا تا حتی افراد مسن به دلیل داشتن تکیه گاه روی دست یا روی پا هم بسیار مفید بوده وباعث چربی سوزی بسیار بالا،فرم دهی بسیار سریع،خطی کردن بدن ،غیرقابل بازگشت بودن بدن به حالت قبل حداقل در چندین ماه بعد و در نهایت باعث هماهنگی اعصاب و عضله خواهد شد.
آموزشها درباشگاههای حرفه ای درسه سطح مبتدی ٬ پیشرفته و حرفه ای تر وبصورت تمرینات انفرادی وخصوصی و گروهی برگزار خواهد شد وازمزایای تمرینات ورزش "تی آر ایکس" طراحی سبک وکم حجم نیزهست که می توان به تمرینات و حرکات لازم برای آمادگی جسمانی بدون نیاز به سایروسایل وهمزمانی تمرینات و حرکات بطوری که در هرحرکت کل بدن درگیر است و همچنین به بهبود، تعادل، انعطاف پذیری، چابکی، مقاومت و استقامت بدن با یک وسیله در یک زمان اشاره کرد.


امکان استفاده برای هر گروه سنی و جنسی، در صورت سلامتی بدن وبا  هر میزان آمادگی جسمانی افراد عادی، ورزشکاران حرفه ای و حتی معلولین جسمی و حتی افراد مسن  مفید بوده و اصلاح یکسری از عضلاتی که ضعف حرکتی دارند در این ورزش تعبیه شده است.
بعلت آویزان شدن ازبند و حفظ تعادل، شما کالری زیادی را که از ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ کالری در ساعت هست رو با توجه به نوع برنامه می سوزانید و در حرکات ابتدایی با "تی آر ایکس"  که با سرعت بالا طراحی شده می توانید، بدن خود را گرم کرده و چابکی زیادی داشته باشید، همچنین از طرفی در حرکات پایانی، به دلیل حرکات کششی ، بدنی انعطاف پذیرتر خواهید داشت .
"
تی آر ایکس"در یک زمان در تمامی مکان ها  در هر حدی از سطح آمادگی جسمانی برای هر هدفی با درگیری تمام عضلات اصلی در وضعیت ۳ بعدی طراحی شده است.
تمام شرایط مهم که در آمادگی جسمانی لازم است را ازجمله "استقامت، مقاومت، چابکی، انعطاف پذیری وتعادل "را در یک زمان دارد و درواقع در تمرینات با این وسیله ورزشی شما از نیروی جاذبه و حرکت استفاده می کنید تا بتوانید ازعضلاتتان برای تغییرات در کل بدن کمک بگیرید. با تمرینات "تی آر ایکس"  قدرت و تعادل را در یک جا انجام می دهید و این سیستم عصبی بدن را کمک می کند، که شما سریعا به بدن خود شکل دهی کرده و به نتایج دلخواه برسید.  

نویسنده: رویا منتری مدیرباشگاه تیام فردیس ومربی رسمی تی آر ایکس
سلامتی
تیم ملی
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
shiwa
۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۱۵:۵۱
بسيار كامل و جامع بود توضيحاتتون