جاده های البرز لغزنده می شود
چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
872 بازدید

با توجه به بارش برف و باران در استان البرز و لغزندگی جاده ها به خصوص جاده های کوهستانی ، پلیس راه استان ،از رانندگانی که قصد سفر از این مسیرها را دارند تقاضا کرد با نهایت احتیاط در این جاده ها تردد کنند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ سرهنگ رضا اکبری رئیس پلیس راه استان البرز روز چهارشنبه در این خصوص افزود:درجاده کرج - چالوس محدوده سه راه دیزین تا کندوان بارش شدید برف است . 
وی اضافه کرد: درمحورهای آزادراهی و بزرگراهی نیز به دلیل بارش باران لغزنده است که می طلبد رانندگان احتیاط کامل درموقع رانندگی داشته باشند. 
وی خاطرنشان کرد: اکنون تمام محورهای ارتباطی استان البرز به غیر ازمحور شمشک - دیزین باز و تردد درآن جریان دارد. 
وی یادآورشد: در محورهای کوهستانی استان از جمله جاده کرج - چالوس، ماموران پلیس راه ، برای پیشگیری از حوادث احتمالی و ترافیک مستقر شده اند. 
وی تاکید کرد: رانندگانی که قصد عبور از محورهای مختلف این استان را دارند ضمن تجهیز خودروهای خود به وسایل ایمنی، قبل از حرکت، اطلاعات لازم درمورد وضعیت جاده ها را از پلیس راه کسب کنند. 
اکبری افزود: همراه داشتن زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی بویژه جاده چالوس که درحال بارش برف است الزامی بوده و درصورت عدم داشتن زنجیر چرخ علاوه بر اعمال قانون ازادامه تردد جلوگیری می شود . 
وی همچنین از رانندگان بویژه در آزادراه ها خواست ضمن کنترل سرعت و رعایت قوانین ، در صورت وقوع هرگونه حادثه در مواقع بارندگی و مه آلود بودن هوا، چراغ های بزرگ خودروهای خود را روشن نگه دارند. 
استان البرز دارای یکهزارو500 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ، راه اصلی و فرعی است که 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر