جشنواره ورزشی محلات عامل پویایی کرج
شنبه ۲۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
345 بازدید


عضو شورای اسلامی شهر کرج دوره سوم جشنواره ورزشی محلات کرج را عامل پویای این کلانشهر دانست.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، محمدصادق باغستانی عضو شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: شورای اسلامی شهر کرج در سال ۱۳۹۲ با هدف ایجاد نشاط بیشتر در میان شهروندان و فراهم کردن بستر لازم برای معرفی استعدادها برگزاری جشنواره ورزشی محلات را در دستور کار قرار داد و به تصویب رساند.
وی اضافه کرد: خوشبختانه این جشنواره در دوره برگزاری شده خود از سوی مدیریت شهری کرج در جذب اقشار مختلف مردم به ورزش سیر صعودی داشته است و ما توانسته ایم ظرفیت های مغفول مانده ورزش در کلانشهر کرج را تا حد بسیاری به سمت تحرک و پویایی رهنمون سازیم.
عضو شورای اسلامی شهر کرج حضور ۳ و ۱۵ هزار نفری شهروندان در دوره اول و دوم جشنواره ورزشی محلات را مورد اشاره قرار داد و گفت: این مشارکت برای دوره سوم این جشنواره که از چند روز آینده آغاز می شود ۲۰ هزار نفر پیش بینی شده است و امیدوارم این روند صعودی برای ادوار آتی نیز تداوم داشته باشد.
وی در پایان، کرج را شهری غنی و مدال آور در ورزش ارزیابی کرد و گفت: ایجاد بسترهای لازم برای توسعه ورزش در دو بعد همگانی و قهرمانی یک ضرورت است و مدیریت شهری کرج در حد توان و مقدورات خود در این راستا حرکت می کند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر