جلب رضایت شهروندان هدف اصلی ماست
یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
548 بازدید

مهندس ترکاشوند شهردار کرج در مراسم افتتاح فاز نخست تقاطع غیر همسطح سه سطحی شهدای حصارک، جلب رضایت شهروندان را هدف اصلی شهرداری کرج دانست.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ فاز نخست تقاطع غیر همسطح سه سطحی شهدای حصارک کرج با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، مهندس طهایی استاندار البرز، نماینده ولی فقیه در استان، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر کرج، مدیرکل دادگستری استان، فرمانده نیروی انتظامی البرز، فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان، دادستان شهرستان کرج و جمع دیگر از مقامات بلندپایه و شهروندان افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم، معاون فنی و عمرانی شهرداری کلانشهر کرج در جایگاه سخنرانی قرار گرفت و ضمن خیرمقدم به حضار و مدعوین، تاکید کرد که این حجم فعالیت عمرانی تنها با حمایت ها و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر قابل انجام است.
 
علی اصغر کمالی زاده اضافه کرد: مدیریت شهری کرج در شرایط کنونی عملکرد قابل توجهی را در حوزه احداث تقاطعات غیرهمسطح به نمایش گذاشته است و با عبور از سد بحران های مالی، شاهد روند شتابان خدمات رسانی به شهر و شهروندان می باشیم.
 
در ادامه و پس از صحبت های مقدماتی معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، کلیددار ایران کوچک به ایراد سخنرانی پرداخت؛ علی ترکاشوند به صورت ویژه از حضور یکایک حاضرین تقدیر و تشکر کرد و خداوند متعال را برای وجود روحیه همدلی و همزبانی در بین مردم و مسئولان شکر گفت.
 
این مسئول ارشد شهری اضافه کرد: امروز و با بهره برداری از فاز نخست تقاطع سه سطحی شهدای حصارک، حدود یک کیلومتر به ظرفیت تقاطعات غیرهمسطح کلانشهر کرج افزوده شد. ساخت این پل بیش از 18 ماه به طول انجامید و برای به ثمر رسیدن آن در حدود 250 میلیارد هزینه شده است.
 
ترکاشوند بیان کرد: فاز نخست این پروژه در واقع اصلی ترین محور تقاطع شهدای حصارک به شمار می رود که به صورت شرقی – غربی احداث شده و تا حد زیادی در روان سازی ترافیک و تسهیل در رفت و آمد وسایط نقلیه در بین شهرهای کرج و کمالشهر و همچنین شهرستان های غربی استان البرز تاثیرگذار است.
 
شهردار مرکز استان در ادامه با اشاره به گذر پروژه پل روگذر شهدای حصارک از ضلع جنوبی مرغ مادر، از مساعدت مسئولان استانی و شهرستانی در راستای تملک و آزادسازی 23 هزار مترمربع از اراضی این موسسه قدردانی و اضافه کرد: همچنین در جریان ساخت این پل تعداد 306 اصله درخت با آخرین تکنولوژی های موجود در سازمان پارکها و بدون کمترین آسیب و تهدید جابه جا شدند که سازگار با محیط زیست است.
 
یادآور می شود در مراسم صبح امروز محمدتقی ایرانی معاون استاندار البرز و فرماندار شهرستان کرج، محمدجواد کولیوند و سردار عزیز اکبریان نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، محمود دادگو رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج، علی ترکاشوند شهردار، معاونین وی، مدیران مناطق، مدیران عامل سازمانها، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کمالشهر، مدیران کل ادارات، مدیران ادارات شهرستان، امام جمعه کمالشهر، جمعی از خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و آزادگان، معتمدین محلات، سلسله روحانیت، شهروندان، خبرنگاران و نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی و... حضور داشتند.
 
در پایان و با اهدای لوح تقدیر به امضای علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، از برخی مسئولان شهری و عوامل پروژه قدردانی به عمل آمد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر