جلسه ستاد برگزاری برنامه های هفته تعاون استان البرز برگزارشد
پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶
0 نظر
81 بازدید

با حضورمدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی  استان البرز و روسای اتحادیه های تعاونی و اتاق تعاون ؛ جلسه ستاد برگزاری برنامه های هفته تعاون استان البرز برگزار گردید.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ جلسه ستاد برگزاری برنامه های هفته تعاون استان البرز با حضور مهندس خلیلی مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز، محمد علی محمد مدیر امور تعاون این اداره کل ،مسئولین اتاق تعاون استان، و رئیس اتحادیه های تاکسیرانی و حمل ونقل درون وبرون شهری ،مدیران عامل تعاونی های استان و سایر اعضای اتاق تعاون صبح روز چهارشنبه 1 شهریور ماه در محل اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز به منظور هماهنگی برنامه های هفته تعاون برگزار گردید.

درابتدای این مراسم مهندس خلیلی درخصوص هفته تعاون اظهار داشت : هدف از این جلسات برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم های هفته تعاون و معرفی تعاونیهای برتر استان در دوازدهمین جشنواره تعاونیهای برتر و نیز برنامه ریزی مناسب جهت اجرایی شدن برنامه های هفته تعاون با هماهنگی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان و اتاق تعاون و تعاونگران استان می باشد.

وی با اعلام اسامی روزهای هفته تعاون  که از 11 الی 17 شهریور ماه سالجاری  خاطرنشان کرد : به منظور انسجام و جهت بخشی به فعالیتها در هفته تعاون امسال در استان البرز،فعالیتهای این هفته در استان با رویکرد  شعار اقتصاد مقاومتی ،تولید واشتغال اجرایی می گردد.

در ادامه هر یک از اعضا این ستاد مطالبی در خصوص نحوه دعوت از مدعوین، زمان و مکان برگزاری مراسم جشنواره تعاونیهای برتر ، افتتاحیه های مربوط به تعاونی ها و نصب  بنر در سطح استان ،اطلاع رسانی و تبلیغات مراسم های این هفته، هماهنگی با رسانه ها و صداوسیما ،حضور تعاونگران در نماز جمعه ،دیدار تعاونگران با مسئولین استان ،افتتاح پروژه های تعاونی ، تهیه کلیپ از فعالیتهای تعاونگران ، طراحی تندیس جشنواره مطالب و پیشنهاداتی را ارائه نمودند.

اکبر حیدری نائب رئیس اتاق تعاون نیز در ادامه در خصوص برگزاری مراسم های هفته تعاون اظهار داشت : مراسم هفته تعاون در امسال می بایست از سالهای گذشته متفاوت تر بوده و با برنامه های جدید همراه باشد و دراین راستا همکاری وهماهنگی تعاونیهای استان ،اتاق تعاون واداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز را بیش از گذشته می طلبد.

وی همچنین از همکاری وتعامل بسیار خوب مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز با مسئولان اتاق تعاون استان نام برده و قدردانی نموده و آن را بستری مناسب برای همکاریهای بیشتر درجهت توسعه اشتغال و اقتصاد استان با استفاده از بخش تعاون دانست .

شایان ذکر است هفته تعاون در تاریخ 11 الی 17شهریور امسال  برگزار میگردد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر