حضور عاشورایی مردم در 9 دی
چهارشنبه ۰۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
487 بازدید


 شهردار کرج با اشاره به حماسه عاشورایی 9 دی سال 1388 راهپیمایی این روز را نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست. 
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ علی ترکاشوند با اعلام این مطلب عنوان کرد: مسئولان و مردم با حضور باشکوه خود در مراسم یوم‌الله 9 دی ماه، حرکتی ماندگار و تاریخی را برای ملت ایران در سال 88 رقم زدند که بی شک پیام این روز عاشورایی به نسل‌های بعدنیز منتقل نیز می شود.
وی ابراز داشت: مردم با بصیرت و حرکت خودجوش خود در این راهپیمائی که برگرفته از عاشورای حسینی بود، توانستند پیام روشن انقلاب اسلامی را به دشمنان داخلی و خارجی منتقل و با پیروی از ولایت فقیه و انقلاب، کشور را از شر اهریمنان بیمه کنند.
شهردار کلانهشر کرج افزود: روز نهم دی در واقع روز "نه" گفتن ملت ایران به سران فتنه، "آری"گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد با آرمانهای والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی می باشد که مردم شریف و بزرگ ایران در این روز، تیر خلاصی را به سران فتنه شلیک و پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.
وی در پایان تاکید کرد: مدیریت شهری کرج ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی و با تقدیر و تشکر از حماسه سازان عرصه  بصیرت، بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام عظمای ولایت تجدید عهد و میثاق کرده و با ابراز انزجار از دشمنان و توطئه گران داخلی و خارجی انقلاب و میهن اسلامی اعلام میدارد در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر