حمایت مدیریت شهری کرج از دانش آموزان نوآور
جمعه ۰۴ دى ۱۳۹۴
0 نظر
548 بازدید

  سرپرست منطقه 9 شهرداری کرج در بازدید از نمایشگاه از دستاوردهای دانش آموزان پیش دبستانی و ابتدایی بر حمایت شهرداری از دانش آموزان مبتکر تاکید کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، همزمان با هفته پژوهش، نمایشگاهی از دستاوردهای دانش آموزان پیش دبستانی و ابتدایی ناحیه 3 آموزش و پرورش کرج از وسایل دور ریختنی در کانون فاطمه زهرا (س) برپا شد که تاکنون این نمایشگاه با استقبال مطلوب مسئولان شهری و سایر مدارس روبرو شده است.
حسین عطایی سرپرست منطقه 9 شهرداری کرج در بازدید از این نمایشگاه اظهار داشت: برپایی چنین نمایشگاه هایی نشان دهنده توان بالا و وجود روحیه خلاقیت و نوآوری بین دانش آموزان است که برغم داشتن سن کم و تحصیل در مقطع ابتدایی، دستاوردهای ویژه ای داشتند که قابل تحسین و ستایش می باشد.
این مسئول با بیان اینکه خلاقیت تنها کارساز نیست، عنوان کرد: باید نوآوری توأم با دانایی و عمل در دانش آموزان ظهور کند که در این زمینه آموزش ‌و پرورش باید برای دستیابی به این چشم‌انداز و توسعه خلاقیت و نوآوری اهتمام ویژه ای داشته باشد.
وی ادامه داد: برای اینکه در جهان کنونی حرفی برای گفتن داشته باشیم، لازم است به پژوهش توجه جدی شود و فعالیتهای تحقیقاتی را توسعه بخشیم که تحقق این امر در گرو حرکت پر شتاب در بخش تحقیق و پژوهش است و جهت گیری آموزش و پرورش باید در مدارس به سمت هدایت دانش آموزان به تحقیق باشد تا از سنین کودکی و نوجواین این علاقه ایجاد شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر