حکم کمالی زاده درکوتاه ترین زمان ممکن ابلاغ شد
چهارشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۷
0 نظر
68 بازدید

رییس شورای شهر کرج گفت: مدیریت شهری به تنهایی نمی‌تواند همه مشکلات شهر را حل کند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ عباس زارع رییس شورای شهر کرج در جلسه شورای اداری استان و مراسم ابلاغ حکم شهردار کرج با اشاره به وحدت اعضای شورای شهر در فرایند انتخاب شهردار، اظهار کرد: پس از رای هر 13 نفر اعضای شورای شهر به کمالی زاده،حکم وی در کوتاه‌ترین زمان ممکن از سوی وزارت کشور ابلاغ شد.

وی افزود: شورای شهر کرج طی یک سال گذشته با تمام توان در حال تحقق قانون و شعارهای انتخابی اعضا بوده و در این زمینه کوتاهی نکرده است.

وی در ادامه با اشاره به طولانی شدن فرایند انتخاب شهردار به عنوان یکی از مهمترین وظایف شورا، ابراز کرد: اولین شهردار کرج در دوره پنجم شورا پس از شش ماه مسئولیت به دلایل مختلفی استعفا داد.

رییس شورای شهر کرج توضیح داد: پس از استعفای علی‌اصغر نصیری، محمدرضا احمدی نژاد به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد که در طول مدت خدمت خود عملکرد مناسبی داشت.

زارع با اشاره به اینکه سیروس شفقی فرماندار کرج گزینه سوم شورای شهر برای تصدی این پست بود، گفت: وزارت کشور به دلیل حساسیت مسئولیت وی با حضورش در شهرداری کرج مخالفت کرد.

وی با اشاره به تایید حکم کمالی زاده به عنوان شهردار گفت: بعد از احمدی نژاد هر 13 نفر شورا به کمالی زاده رای داده دادند که خوشبختانه حکمش از سوی وزارت کشور تایید شد.

رییس شورای شهر کرج ادامه داد: کمالی زاده جوانی متخصص و از بدنه شهرداری است و امید است با حضور او در شهرداری شاهد اتفاقات خوبی در سطح شهر باشیم.

زارع در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به برخی مشکلات شهر گفت: آلودگی هوا، ترافیک و مهاجرپذیری از جمله مهمترین این مشکلات هستند.

وی گفت: بدون شک مدیریت شهری به تنهایی نمی تواند تمامی این مشکلات را حل کند و در این زمینه ضرورت مشارکت سایر دستگاه ها و مردم احساس می‌شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر