خبرنگاران،مظلومترین قشر جامعه
یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
418 بازدید

رئیس سازمان بسیج رسانه از تلاش برای رفع مشکل خبرنگاران در حوزه معیشتی و بیمه خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه در دومین همایش بسیج رسانه استان البرز اظهار کرد: متاسفانه در چارچوب برنامه های پنجم و ششم توسعه به رسانه حتی در حد یک خط نوشته توجه نشده و این مساله بسیار مهمی است. 
وی ابراز کرد:هرچند صاحبان رسانه می کوشند برای خبرنگاران خود شرایط کافی را فراهم کنند اما باید گفت که مظلومترین قشر جامعه، خبرنگاران هستند.
وی تاکید کرد: این در حالی است که قشر خبرنگار با اشراف بر حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در واقع مشکلات و نیازهای جامعه اسلامی را به مسئولان اطلاع رسانی می کنند.
بصیری افزود: تقویت و حمایت بیشتر رسانه ها و خبرنگاران لازمه انتقال فراگیر پیام الهی نظام اسلامی به جهانیان است، دامنه اطلاع رسانی باید از حدود و مرزهای ایران اسلامی فراتر رود به این معنی که صدای جمهوری اسلامی را از طریق رسانه ها به جهان برسانیم.
وی ادامه داد: غربی ها در حوزه رسانه قدرتمند عمل می کنند لذا برای رساندن پیام الهام بخش نظام اسلامی به دنیا باید رسانه ها و خبرنگاران کشور مورد حمایت ویژه قرار گیرند.
رئیس سازمان بسیج رسانه تاکید کرد: تیراژ برخی از رسانه ها در دنیا به چند 10 میلیون می رسد و این در حالی است که هنوز در عرصه زبانهای غیرفارسی از جمله انگلیسی و عربی رسانه های کشور ما نتوانسته اند توانمندیهای لازم را برای حضور در عرصه های مختلف کسب کنند.
وی در ادامه ابراز کرد: سازمان بسیج رسانه در پی کشف راهکاری برای حرکت به سمت جهانی شدن و کسب توانمندی به منظور رساندن حرف ایران به جهان و همچنین نفوذ در دنیای رسانه ای است.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر